Izsolē pārdos unikālu „Chevrolet Corvette”

1963-Chevrolet-Corvette-Coupe-Speciale-Rondine-4

Kā vēsta britu medijs „Autoevolution”, no 23 līdz 25. augustam ASV notiks izsoļu sērija, kurā cita starpā paredzēts pārdot unikālu automobili „Chevrolet Corvette Coupe Speciale Rondine”.

Itāļu dizaina darbnīca „Pininfarina” līdztekus „Ferrari”, „Lancia”, „Alfa Romeo” un citām pašmāju firmām sadarbojās arī ar amerikāņu autoražotājiem un savulaik veidojusi dizainu ne vienam vien atraktīvam modelim. Bez tam reizumis prezentāciju, izstāžu u.tml. vajadzībām dizaineri uz sērijveida automobiļu bāzes veidoja ļoti interesantus un unikālus eksemplārus.

1963. gadā „Pininfarina” dizaineris Toms Tjārda radīja vienu no visu laiku skaistākajiem projektiem uz „Chevrolet Corvette” bāzes.

Konceptautomobiļa nosaukums ir „Chevrolet Corvette Coupe Speciale Rondine”. Tas tika veidots, lai izrotātu “Chevrolet” stendu Parīzes spēkratu izstādē. Pēc tam neparastais automobilis nonāca „Pininfarina Museum” ekspozīcijā, kur atradās 45 gadus. Taču kompānijai finansiāli grūtajā 2008. gadā tas tika pārdots „Barrett-Jackson Scottsdale” aukcionā. Unikālo „Chevrolet” par 1,76 miljoniem ASV dolāru iegādājās kāds privātais kolekcionārs. Tagad viņš ir nolēmis to pārdot. Eksperti lēš, ka „Chevrolet Corvette Coupe Speciale Rondine” vērtība piecu gadu laikā varētu būt izaugusi pāri divu miljonu dolāru robežai.

1963-Chevrolet-Corvette-Coupe-Speciale-Rondine-6

Birkas: