Izstādē „Auto 2015” sola parādīt pat ļoti retu superauto

Izstade_Auto

Ikgadējā izstādē „Auto 2015”, kas durvis vērs 10.aprīlī, rīkotāji sola vairāku jaunu modeļu vietēja mēroga pirmizrādes. Kopumā izstādē tradicionāli būs skatāmas vairākas ekspozīcijas – tā iepazīstinās ar aktuālākajiem jaunu automobiļu modeļiem, piedāvās aplūkot vietējo un ārvalstu tūninga meistaru sniegumu, uzzināt jaunumus par servisa aprīkojumu un auto aksesuāriem, kā arī ielūkoties komerctransporta piedāvājumā.

Jaunu automobiļu ekspozīcijā šogad plānotas arī vairākas Latvijas un pat dažas Baltijas mēroga pirmizrādes.

Japānas autobūves kompānijas „Mazda” pārstāvji pirmo reizi interesentiem izrādīs jauno mazās klases modeli „Mazda 2”. Tā pirmssākumi meklējami 2009.gadā, kad dienas gaismu ieraudzīja šā modeļa pirmā paaudze.

Interesanta solās būt korejiešu „KIA” prezentētā modeļu gamma, jo

Baltijas mēroga prezentāciju piedzīvos jaunās paaudzes SUV „KIA Sorento”.

Šis automobilis pasaulē jau ir paguvis iegūt dažādas balvas, tajā skaitā par dizainu.

Kia Sorento

Kia Sorento

Savukārt „Alfa Romeo”, „Fiat” un „Jeep” pārstāvja stendā būs skatāmas pat divas Latvijas mēroga auto pirmizrādes – mazais krosovers „Fiat 500x” un praktiskais furgoniņš „Fiat Doblo”. Tāpat būs skatāms arī pirms mēneša Latvijā šaurākā lokā prezentētais jaunais apvidus auto „Jeep Renegade”, kas jau paspējis izpelnīties ekspertu atzinību par bezceļu pārvarēšanas prasmēm.

Savukārt premium klases auto cienītājiem tiek solīts izrādīt ar tādiem jau pirmizrādi piedzīvojušiem braucamrīkiem kā jaunais „BMW X6 un „Audi A6”.

Baltijā lielākajam autotūninga šovam „Auto Exotica” esot pieteikušies vairāki pasaulē pazīstami tūninga lielmeistari, kas priecēšot ar tehniskiem risinājumiem, dizaina paraugdemonstrējumiem, skaļu mūziku un seksīgām meitenēm.

Lai gan izstādes organizatori pagaidām vēl saglabā intrigu un visus „Auto Exotica” dalībniekus neizpauž, zināms, ka

Ķīpsalā būs aplūkojams unikāls sporta auto ar nosaukumu Ultima GTR.

Šo auto ierobežotā tirāžā izgatavo Anglijas superautomobiļu darinātājs “Ultima Sports”. Lai atspoguļotu “Ultima GTR”  tehniskās īpašības, pietiek ar faktu, ka auto līdz ātrumam 100 km/h spēj ieskrieties vien 2,6 sekundēs!

Izstādi „Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība „BT 1”.