Izstādes „Auto 2016” rīkotāji sola Baltijas mēroga pirmizrādes

Autoizstade_1

Pēc nepilnām divām nedēļām (no 15. līdz 17.aprīlim) Ķīpsalā notiks tradicionālā izstāde „Auto 2016”, kas ir lielākais autoindustrijas jaunumu šovs Baltijā. Izstādes rīkotāji, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, solaplašu spēkratu klāstu jauno vieglo un apvidus automobiļu ekspozīcijā.

Tāpat kā iepriekšējos gados, papildus jaunajiem automobiļiem izstādē „Auto 2016” būšot eksponēts arī komerctransports, industriālā tehnika un autoservisu aprīkojums, kā arī būšot tradicionālā tūninga un konceptuālo spēkratu ekspozīcija „Auto Exotica”.

Paziņojumā presei norādīts, ka „Auto 2016” būšot redzami tādi jaunākās paaudzes jaunie sērijveida modeļi kā sportiskie automobiļi „Ford Mustang”, „Seat Leon Cupra”, „Alfa Romeo 4C”, „Ford Focus RS” un citi.

Izstādē „Auto 2016” Ķīpsalā vienkopus varēs apskatīt nozīmīgāko Eiropas, pasaules un arī Latvijas autoindustrijas konkursu uzvarētājus.

Latvijas jauno automobiļu tirgū jau gadiem populārāko segmentu – apvidus automobiļus un tā sauktos krosoverus pārstāvēšot tādi modeļi kā jaunais „Hyundai Tucson”, „Ford Edge”, kā arī sarežģītus bezceļus pārvarēt spējīgais „Nissan Navara” pikaps.

1_Izstade Auto 2014

Savukārt tā saukto ģimenes automobiļu klāstā būšot redzams pilnpiedziņas universāls „Subaru Levorg”, kā arī „Renault” jaunākie modeļi – kompaktklases „Megane” un zīmola jaunais flagmanis „Talisman”. Abi pēdējie tiek minēti kā Baltijas mēroga pirmizrādes.

Kā pēdējos gados jau ierasts, izstādē „Auto 2016” ar atsevišķu stendu būšot pārstāvēts arī konkurss „Latvijas Gada auto”. Cik var noprast, „Latvijas Gada auto” ekspozīcijas naglas būs  „Latvijas Gada auto 2016” galvenā titula ieguvējs „Hyundai i20” hečbeks un nākamajam nacionālajam konkursam pieteiktie modeļi „Opel Astra” un „Mazda MX-5”. Jaunā „Astra”, kā zināms, marta sākumā tika pasludināts par „Eiropas Gada auto 2016”, bet MX-5 šomēnes ieguva „Pasaules gada auto 2016” titulu.

Izstādes „Auto 2016” darba laiks: 
15. un 16.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 19.00
17.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 17.00