Izstumj gaismā „Hyundai Genesis”

Hyundai_genesis_4

Šodien (26.11.) Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā „Hyundai Motor” oficiāli prezentējis jaunās paaudzes biznesa klases sedanu „Genesis”

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, jaunās paaudzes „Genesis” tiks tirgots ne tikai vietējā tirgū, bet jau drīzumā būs pieejams arī pie Eiropas dīleriem.

Savulaik pirmās paaudzes „Genesis” savā iznākšanas gadā (2008.) ieguva Ziemeļamerikas Gada auto titulu. Tiek uzsvērts, ka tas nav paredzēts kā apjoma, bet gan kā imidža produkts, kura uzdevums ir spodrināt kompānijas tēlu.

Jaunajam „Genesis” ir uzlabotas gaitas īpašības, apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli un tas ir bagātīgi nopakots ar modernajām tehnoloģijām, kas korejiešu sedanam ļauj konkurēt ar Eiropas „premium” ražotāju modeļiem.

„Kompānija ir uzņēmusies stingras kvalitātes pārbaudes. Pēc vairākiem automašīnu atsaukšanas gadījumiem un patērētāju sūdzībām, uzņēmums vēlas atjaunot savu reputāciju,” stāsta „Hyundai” preses dienesta pārstāvis.

„Genesis” dzinēju paletē iekļauti tie paši V6 un V8 spēka agregāti, ko izmantoja tā priekštecis.

Tie gan ir modificēti ar mērķi uzlabot ekoloģiskos parametrus. Jau nākamajā gadā korejieši sola laist klajā arī pilnpiedziņas versiju.

Hyundai-genesis-5

Šobrīd ir zināms, ka „Hyundai Genesis” bāzes komplektācijā – ar 3,3 l V6 benzīna motoru – ASV tirgū maksās 49 500 dolārus. Par Eiropas cenām korejieši pagaidām nerunā. „Hyundai” mērķis ir pārdot 32 000 „Genesis” sedanu pašmāju tirgū un vēl 30 000 ārzemēs.

Birkas: