Izvēloties jaunu auto, vislielāko nozīmi piešķir zemam degvielas patēriņam

Nissan Qashqai 1,6 dCi 6AT_Malaga Spanija 01.11.2011 114

Automobilim jābūt ekonomiskam un kvalitatīvam, savukārt krāsai, izdevīgiem līzinga noteikumiem un pat jaunākajām tehnoloģijām nav izšķirošas nozīmes jauna automobiļa izvēlē, liecina „Skandi Motors” – oficiālā „Mitsubishi”, „Nissan” un „Hyundai” vieglo automobiļu pārstāvja martā veiktās klientu aptaujas rezultāti*.  

42% aptaujas dalībnieku, izvēloties jaunu auto, vislielāko nozīmi piešķir zemam degvielas patēriņam, savukārt vēl 19% norādījuši, ka nozīme ir arī augstai automobiļa kvalitātei, teikts „Skandi Motors” paziņojumā presei.

Pilnpiedziņas pieejamības izšķirošo nozīmi uzsvēruši tikai 10% aptaujas dalībnieku,

savukārt 9% respondentu uzskata, ka svarīgākais kritērijs automobiļa izvēlē ir tā cena.  Salīdzinoši mazāk svarīgi ir tādi kritēriji kā dizains (par svarīgāko atzina 6% respondentu) un liela ietilpība (par svarīgāko atzina 4% respondentu). Vien 2-3% aptaujāto uzskata, ka svarīgākie automobiļa izvēlē ir tādi faktori kā automobiļa krāsa, jaunākās tehnoloģijas, labi garantijas un līzinga nosacījumi.

„Lai kādi būtu izvēles kritēriji, mūsu uzņēmuma piedāvāto automobiļu klāsts ir gana plašs, lai katrs klients varētu izvēlēties savām vēlmēm atbilstošāko modeli,” teic „Skandi Motors” mārketinga speciāliste Linda Zarovska.

„Skandi Motors” no 14. līdz 16.martam rīko akciju Nissan Neprātīgās dienas, kuras ietvaros autosalonos Rīgā un Liepājā ierobežotam skaitam „Nissan” automobiļu tiks piedāvātas īpašas atlaides 14%, 15% un 16% apmērā. Katru dienu interneta vietnē www.skandimotors.lv tiks ievietots un regulāri atjaunots saraksts ar „Nissan” automobiļiem, kam tiks piedāvāta īpaša atlaide: 14.martā – 14% , 15.martā – 15%, un attiecīgi 16.martā – 16%. Akcijas ietvaros klientiem būs iespēja iegādāties „Nissan Micra”, „Juke”, „Qashqai”, „Qashqai+2”, „Murano”, „Navarra”, „NV200” un „Primastar” modeļus ar atlaidēm līdz pat 7000 eiro, kā arī piešķirto atlaidi izmantot kā pirmo līzinga iemaksu.

Klientu ērtībai akcijas norises dienās „Skandi Motors” salonos Rīgā, Lielirbes ielā 32, un Liepājā, Brīvības iela 146c, tiks pagarināts darba laiks: ceturtdien, piektdien līdz plkst. 20.00, savukārt sestdien – līdz plkst. 18.00.

*Klientu aptauja tika veikta 2013.gada martā, aptaujājot 979 respondentus ar sociālo tīklu starpniecību.