„Jaguar F-Type Project 7” kļūs par realitāti

Jaguar_F-type_1

Ziņa ir tāda, ka „Jaguar” laidīs sērijveida ražošanā pērn kā konceptu parādīto sportisko rodsteru „F-Type Project 7”.

Lai gan tā nav pilnīgi korekta informācija. Patiesībā runa ir par nelielas sērijas izgatavošanu.

Pirms neilga laika jau izskanēja informācija, ka „Jaguar” paspārnē izveidota jauna apakšvienība ar intriģējošu nosaukumu „Special Operations”. Tad nu, lūk, šī nodaļa nodarbosies ar klasisko modeļu modernizētu repliku, ekskluzīvu komplektāciju un interesantu un dārgu sīksērijas modeļu izgatavošanu. Un, kā varat nojaust, par pirmo tās rūpju bērnu kļūs „F-Type Project 7”.

Medijiem izplatītajā informācijā

tas nodēvēts par jaudīgāko un ātrāko „Jaguar” kompānijas vēsturē.

Kompānijas pārstāvji oficiāli nekādu informāciju par šo modeli nesniedz, taču britu žurnālisti kaut kur jau „izrakuši” dažas interesantas detaļas. Piemēram, „Auto Express” vēsta, ka „F-Type Project 7” zem motora pārsega atradīsies pieslitrīgs V8 dzinējs ar 574 ZS jaudu un astoņpakāpju automātiskā pārnesumkārba. Šāds rodsters spēšot no vietas līdz 100 km/h palēkties 3,9 sekundēs. Tā aprīkojumā būs adaptīvie amortizatori, keramiskās bremzes un speciāli izstrādāts aerodinamisko detaļu komplekts, kas nodrošinās par 177% lielāku gaisa piespiedējspēku (pie 300 km/h) nekā standarta „F-Type”.

Jaguar_F-type_2

„Jaguar Special Operations” ir paredzējuši izgatavot 250 „F-Type Project 7” eksemplārus.

Uzmanību! Ja pasteigsieties pieteikties, varat rēķināties, ka gatavu automobili saņemsiet jau nākamvasar. Ir vērts padomāt, vai ne? J

Birkas: