„Jaguar” negrib savu krosoveru saukt par krosoveru

Jaguar-CX-17-1

Kad nu ķīniešu saimnieku paspārnē ar automašīnu ražošanu īpaši nesokas, nākas izdomāt dažādus citus paņēmienus, lai piesaistītu sabiedrības uzmanību.

Vienubrīd tiek ziņots, ka „Jaguar” izgatavos superkāru, taču pēc neilga laiciņa šis paziņojums atkal tiek atsaukts. Pēc tam parādās krosovera koncepts, ko britu ražotājs it kā bīda sērijveida ražošanā. Nav tā, ka publika gaidītu šo jaunumu, elpu aizturējusi. Un tagad ir izdomāts jauns triks, proti, „Jaguar Land Rover” grupas vadītājs Ralfs Špēts ir paziņojis medijiem, ka „C-X17” topošo sērijveida versiju nedrīkstēs saukt par krosoveru.

„Krosoveru izlaide ar „Jaguar” zīmolu nav iespējama,” viņš bargi norāda. „Krosoverus un apvidus automobiļus izgatavo „Land Rover”. Bet mūsu koncepts ir orientēts uz braukšanu pa ceļiem. Šādam modelim būs vajadzīgs cits apzīmējums.”

Būtu vismaz pirms šī kategoriskā paziņojuma paši papūlējušies atrast savam lolojumam piemērotu apzīmējumu, taču gan jau, ka izdomas pietrūka… Pat kompānijas iekšienē „C-X17” projekts tiek dēvēts par sporta krosoveru.

„Jaguar” krosoveru (mēs tomēr konsekventi paliekam pie šī nosaukuma) paredzēts laist tirgū 2016. gadā.

Birkas: