„Jaguar” savu kompaktkrosoveru ražos Austrijā

Jaguar_f-pace_1

Ķīniešiem piederošā britu kompānija „Jaguar” strādā jau pie otrā krosovera modeļa „E-Pace” izveides, un, kā ziņo populārais biznesa medijs „Automotive News”, paredzējusi to ražot Grācā (Austrijā) esošajā „Magna-Steyr” rūpnīcā.

No līdz šim pieejamajām informācijas druskām var nojaust, ka krosovers „E-Pace” tiek veidots uz nākamās paaudzes „Land Rover Discovery Sport” bāzes. Gabarītu ziņā tas būs mazāks par drīzumā tirgū startējošo „F-Pace”, un iecerēts kā „BMW X3” konkurents.

Acīmredzot atšķirībā no lielā brāļa „F-Pace”, kas paredzēts tādiem neizvēlīgiem tirgiem kā ASV, Ķīna, Tuvējie Austrumi, Krievija u.tml., tādēļ bez pretenzijām var tikt ražots pašmāju Soliheilas rūpnīcā, izmantojot britu proletariāta spēkus,

kompaktais „E-Pace” iecerēts kā inteliģentais brālis

ar orientāciju uz izsmalcināto Eiropas auto lietotāju auditoriju. Tādēļ arī ražošanai izvēlēta kompānija ar labu reputāciju un augstākām kvalitātes prasībām.

Sakarā ar to, ka „Jaguar E-Pace” ir gaidāms tirgū tikai pēc trim četriem gadiem, pagaidām nav nekādas plašākas tehniskās informācijas par to.

Birkas: