Jaunā „Nissan Note” pie „Skandi Motors” sākotnēji viesosies tikai 3 dienas

Nissan Note_2014 01

Pagaidām tikai trīs dienas, no 12.līdz 14.septembrim, oficiālais „Nissan” automobiļu izplatītājs Latvijā „Skandi Motors” piedāvā iespēju aplūkot un izmēģināt jauno „Nissan Note”, kas ambiciozi mērķē uz līdera pozīciju pieprasītāko kompaktklases automobiļu vidū, informē dīlera pārstāvji.

„Nissan Note” ir Eiropā būvēts automobilis ar pilnīgi jaunu, no iepriekšējās „Note” paaudzes radikāli atšķirīgu dizainu. Tas ir aprīkots ar progresīvām drošības tehnoloģijām un plašu funkciju klāstu.

Automobiļa oficiālā pārdošana Latvijā tiks uzsākta tikai 23.oktobrī.

„Nissan Note” priekšrocības ir degvielas patēriņa efektivitāte, dinamisks dizains un modernās tehnoloģijas, kas nodrošina lielisku ietilpību un daudzpusīgu pielietojumu.

Jaunā „Nissan Note” ir pieejama ar 5 pakāpju manuālo transmisiju un divu veidu dzinējiem – 1.2 litru benzīna dzinēju, kas nodrošina 80 zirgspēku jaudu un kura kombinētais degvielas patēriņš ir tikai 4.7 l/100 km (ražotāja dati), un 1.5 l dCi dīzeļdzinēju, kas nodrošina 90 zirgspēku jaudu un kombinēto patēriņu 3.6 l/100 km.

Jaunā „Note” ir pieejama trīs dažādās komplektācijās ar trīs papildu aprīkojuma komplektiem. Automobiļa cena būs, sākot no 8 140 Ls.

Jaunā „Nissan Note” apskatei un izmēģinājuma braucieniem ir pieejama „Skandi Motors” autocentrā Lielirbes ielā 32, Rīgā, kā arī Brīvības ielā 136c Liepājā.

Birkas: