Jaunā „Renault” krosovera „Captur” montāžas līnijas atklāšanas lentīti griež kopā ar Spānijas karali

Renault_Carlos Ghosn and king Huan Carlos in Valladolid 01

Spānijā, Valladolidas rūpnīcā 5.februārī tika oficiāli atklāta „Renault” jaunā modeļa „Captur” ražošanas līnija. Ceremoniju ar savu klātbūtni bija pagodinājis pat Spānijas karalis – Viņa Majestāte Huans Karloss I.

„Man ir liels gods atkal būt Spānijā. Pēc šodienas, kā arī pēc paziņojuma novembrī par 2014.-2016.gada ražošanas plānu Spānijas rūpnīcās, domāju, ka visi apzinās „Renault Grupas” apņemšanos šajā valstī,” ceremonijā sacīja „Renault” boss Karlos Gons, kurš vienlaicīgi ir arī visas „Renault-Nissan Alliance” vadītājs.

„Captur”, kas ir pirmais „Renault” pilsētas krosovers, plašākai sabiedrībai tiks prezentēts Ženēvas auto izstādē martā. Jāpiebilst, ka minētā

atklāšanas ceremonija atzīmēja arī „Renault” ražošanas 60.dzimšanas dienu Spānijā.

Jāatzīmē, ka Karloss Gons Spānijā iepriekš viesojās pavisam nesen – pērn 22.oktobrī viņam tika pasniegts augsts Spānijas apbalvojumu par ieguldījumu draudzības un sadarbības saišu ar Spāniju veicināšanā. Pēc Katoņu Izabellas Lielā Krusta ordeņa pasniegšanas ceremonijas Gons spāņu valdības rūpniecības ministru Mariano Rahoiju iepazīstināja ar augstāk minēto “Renault” ražošanas plānu Spānijas rūpnīcās, kā arī tikās ar karali, lai pārrunātu pašreizējo situāciju automobiļu tirgū Spānijā un Eiropā.

Nenoliedzami, ekonomiskās krīzes māktajai Spānijas ekonomikais ir ļoti svarīgas “Renault” ražošanas aktivitātes Spānijā izvietotajās ražotnēs.

Spānijas karalis Huans Karloss I (otrais no labās puses) un Karloss Gons (pa labi)

Birkas: