Jaunais „Dacia Logan” jau Rīgā, bet Ženēvā „Logan MCV” un „Duster Aventure”

Dacia-Logan-kombi

Jaunais „Logan MCV” pēc virsbūves struktūras vairs nav kaut kas pa vidam starp vagonu un minivenu, bet gan īsts klasisks universāls. Savukārt populārajam un lētākajam krosoveram „Duster” ir izlaista ierobežota daudzuma specsērija „Duster Aventure”. Kamēr Ženēvā tiek izrādīti paši svaigākie „Dacia” jaunumi, „AutoMedia.lv” zīmola dīlera „Mūsa Motors Rīga” salonā jau aptaustīja pirmo tur nonākušo otrās paaudzes „Logan” sedanu (skat.foto).

Pirmais „Logan MCV” (augšējā attēlā) kopš 2006.gada pārdots gandrīz 340 000 eksemplāros apmēram četrdesmit valstīs. Jaunais dizainā, kas otrās paaudzes „Dacia” modeļiem ir jūtami pievilcīgāks nekā priekšgājējiem, ietur sedana stilu un lepojas ar ietilpību.

Ražotājs apgalvo, ka MCV salonā ir piecas pilnizmēra sēdvietas pieaugušajiem un vēl 573 litru bagāţnieka tilpums.

Jau bāzes līmenī „” Dacia Logan MCV”, salīdzinājumā ar priekšgājēju ir ievērojami komforta, drošības un praktiski uzlabojumi. Piemēram stabilitātes kontroles sistēma ESC, stūres pastiprinātājs, sānu drošības spilveni (Euro 5 valstīs) un atiecībā 40/60 salokāms aizmugures sēdeklis. Modelī par piemaksu būs piejama arī MediaNav multimediju sistēma, kruīza kontrole, aizmugures parkošanās sensori un Eco režīma funkcija. Bez jau pazīstamajiem spēka agregātiem – 75 Zs 1,2 litru benzīna motora un divu jaudu (75 un 90 Zs) 1,5 litru dCi dīzeļa – būs pieejams arī trīscilindru Tce benzīna motors ar 90 Zs jaudu. Jauno „Logan MCV” pasūtīt varēs no 2013.gada otrā ceturkšņa.

Savukārt „Duster Aventure” ar no pamatmodeļa atšķirīgu vizuālo noformējumu, piemēram, uz jumta stieņa nostiprināmiem grozāmiem lukturiem un dekaratīvām virbūves detaļām, kā arī ar šo to jaunu salonā būs pārdošanā, kā jau iepriekš minēts ierobežotā skaitā un tikai 16 valstīs jau no aprīļa. „Aventure” sērija būs pieejama gan 4×4, gan arī priekšpiedziņas versijā un tikai divās krāsās: ledus baltā un perlamutra melnā. Netiek gan vēl izpausts, kurās 16 valstīs tas tiks pārdots.

Jaunais "Dacia Logan"

Jaunais “Dacia Logan”

 

Birkas: