Jaunais „Espace” – no minivena par krosoveru

Renault-Espace-V-2015-06

Minivenu klases pamatlicējs „Renault Espace”, kura pirmā paaudze ieraudzīja dienasgaismu tieši pirms trīsdesmit gadiem, jaunajā, t.i., piektajā paaudzē ir pieteicies „krosoveru klubā”.

„Renault” ir atklājis jaunās paaudzes minivena „Espace” pirmos attēlus. Tiesa, tagad franču ražotājs to vairs nepiesaka kā minivenu, bet gan dēvē par krosoveru, lai gan nekādi netiek pamatots, kādēļ tas būtu jāieklasificē citā segmentā…

Automobiļa oficiālā pirmizrāde notiks pēc pusotras nedēļas Parīzes izstādē, kur tas acīmredzot būs galvenais jaunums franču ražotāja stendā.

Kā var redzēt publicētajās bildēs, automobilis izdevies nudien elegants. Galvenajās līnijās tas būtībā daudz neatšķiras no pagājušajā rudenī Frankfurtē prezentētā koncepta „Initiale Paris”.

Renault-Espace-V-2015-04

Piektās paaudzes „Espace” ir veidots, izmantojot „Renault-Nissan” kopīgi izstrādāto modulāro platformu „CFM1”. Un šī faktiski ir vienīgā pagaidām pieejamā tehniskā informācija par to.

Par visu pārējo franču kompānijas pārstāvji sola pastāstīt Parīzē.

Arī auto salona attēlu pagaidām nav, tik vien kā aizkustinošs stāstiņš par to, ka līdzīgi kā iepriekšējās paaudzes modeļi, arī jaunais „Espace” priecēs savus lietotājus ar gaišu, ērtu un daudzpusīgu interjeru, un plašām transformācijas iespējām. „Renault” minivens tiks piedāvāts gan piecu, gan septiņu sēdvietu variantā.

Renault_Espace_2015_01

Birkas: