Jaunais „Hyundai Santa Fe” pieejams arī pie Latvijas dīleriem

Hyundai Santa Fe_2014

SUV „Hyundai Santa Fe”, kas vairākās paaudzēs kļuvis par iecienītu pārvietošanās līdzekli, ir ieguvis jaunu, stilīgu izskatu, daudzas papildus funkcijas un jau ir nopērkams Latvijā, informē oficiālais „Hyundai” izplatītājs Latvijā „Skandi motors”.

„Santa Fe” ir ieguvis jaunu dizainu, kļuvis mazliet garāks un zemāks un līdz ar to izskatās sportiskāks. Viens no galvenajiem korejiešu SUV plusiem ir drošības sistēma, kas padara šo auto par drošības līderi savā klasē.

EuroNCAP drošības testos jaunais „Santa Fe” ieguva maksimālās piecas zvaigznes un labāko rezultātu savā klasē par pieaugušo drošību.

„Hyundai Santa Fe” ieguva arī Top Safety Pick balvu, ko par drošību piešķir ASV Ceļu satiksmes drošības apdrošināšanas institūts (Insurance Institute for Highway Safety – IIHS).

„Santa Fe” dīzeļdzinējs ar 2,2 l tilpumu, turbokompresoru un kvēpu filtru attīsta 197 Zs lielu jaudu, bet vidējais degvielas patēriņš, pēc ražotāja datiem ir tikai 5,7 l/100 km ar tikai 149 g/km CO2 izmešu, kas ir viens no labākajiem rādītājiem savā klasē. „Santa Fe” pieejams ar divām 6 pakāpju transmisijām – automātisko un mehānisko pārnesumkārbu, kā arī 5 vai 7 sēdvietu kompletācijā.

Auto pieejams divos aprīkojuma līmeņos – Style un Premium par cenu sākot no 35 990 eiro. Piebildīsim, ka „Santa Fe” ir tehniskais dvīnis „Kia Sorento”, kas tiek komplektēts ar analogiem agregātiem, taču Latvijā „Sorento” nepiedāvā ar manuālo pārnesumkārbu.

Birkas: