Jaunais „Kia Soul” ierodas Latvijas tirgū

Kia_soul

„Kia” jaunās paaudzes kompaktais krosovers „Soul”, kas plašākai sabiedrībai pirmo reizi tika prezentēts pērnruden Frankfurtes auto izstādē, tagad ir aplūkojams un nopērkams arī Latvijas dīlera salonā.

Tas radīts, iedvesmojoties no 2012. gada koncepta „Kia Track’ster”. Jauno „Soul” raksturo stilīgs jauneklīgs izskats, kas to izceļ no pūļa.

Oficiālās „Kia” pārstāvniecības SIA „Forum Auto” tirdzniecības vadītājs Jānis Ozols norāda: „Latvijā pieejamais „Soul” modelis EX komplektācijā ir bagātīgi aprīkots. Jau standarta komplektā iekļauts, sākot no apsildāmās stūres un apsildes gan priekšējiem, gan aizmugurējiem sēdekļiem, līdz atpakaļskata kamerai un „Smart Park Assist” sistēmai, kas palīdz atrast brīvās stāvvietas un automātiski tur novietot automašīnu. Šis oriģinālā izskata un modernā aprīkojuma automobilis, pateicoties tā pārsteidzošajai salona ietilpībai, ir piemērots gan aktīviem indivīdiem, gan arī izteiktiem ģimenes cilvēkiem.”

Jaunais „Kia Soul” ir saglabājis tā priekšgājējam raksturīgo vertikāli stabilo stāju un kvadrātveidīgos plecus. Salona dizains pārveidots tā, lai būtu lietotājam vēl draudzīgāks. Īpaša uzmanība pievērsta, lai tiktu izmantoti augstākās kvalitātes materiāli. Arī jaunā „Soul” aksesuāru piedāvājums izstrādāts, ļaujot pilnībā izbaudīt šī unikālā SUV piedāvātās priekšrocības.

Svarīgākais tehniskais jauninājums ir jaunās paaudzes „Kia cee’d” platformas izmantošana,

kā rezultātā ievērojami uzlabota automašīnas vadāmība. Lielāki izmēri nozīmē, ka jaunais modelis kļuvis vēl praktiskāks, piedāvājot klientiem gan plašāku salonu, gan bagāžas nodalījumu. Palielināta arī kāju, galvas un plecu telpa visiem pasažieriem.

Jaunais „Soul” padarīts arī videi draudzīgāks. Tas tiek piedāvāts ar jaunākās paaudzes 1,6 litru GDI benzīna dzinēju vai CRDi dīzeļdzinēju. Abus raksturo uzlabota degvielas patēriņa efektivitāte un zemākas emisijas. Abi ir pieejami gan ar manuālo, gan automātisko pārnesumkārbu.

Jaunā „Kia Soul” cena Latvijā ir, sākot no 18 990 eiro.

Birkas: