Jaunās paaudzes „Dacia Logan” apsteidz uzlabotais „Dacia Sandero”. Zināmas Latvijas cenas un atklāta rezervācija.

Dacia Sandero_global_en

„Dacia” oficiālie dīleri ziņo, ka Latvijas autosalonos iespējams veikt atjaunotā „Dacia Sandero” un Sandero Stepway” pasūtīšanu. Plānots, ka pirmās automašīnas dīleru salonus sasniegšot jau novembra otrajā pusē un decembrī. Jaunā „Sandero Access” bāzes versijas, kas aprīkota ar 1,2 litru 75 zs benzīna dzinēju, cena sākas no 5329 latiem.

Jaunā „Dacia Sandero” klāsts ietver trīs versijas – „Access”, „Ambience” un „Laureate”, bet paaugstināta klīrensa „Sandero Stepway” pieejami divi augstākie aprīkojuma līmeņi.

Piedāvāto dzinēju klāstā ietilpst arī jaunākais trīs cilindru 90 Zs TCe benzīna turbo motors

Sandero Stepway

un 1,2 litru 16 vārstu 75 Zs benzīna dzinējs, ko piedāvā arī versijā LPG ar rūpnīcā uzstādītu gāzes iekārtu. Dīzeļu saimē jau agrāk „Renault” un „Dacia” modeļos izmantotais 1,5 dCi ar 75 Zs vai 90 Zs jaudu.

Savukārt nākamajā pavasarī gaidāms arī jaunais „Dacia Logan”.

Visi zina, ka „Dacia” mašīnas ir lētas tādēļ, ka salīdzinoši vienkāršas. Kārtējo reizi ir piepildījusies cemum veca patiesība, ka, jo mazāk ir kam salūzt, jo retāk arī kaut kas lūzt.  Iepriekšējā „Dacia Sandero” uzticamība pozitīvi novērtēta Vācijas ADAC ziņojumā. Savukārt Patērētāju Savienības veiktajā pētījumā, aptaujā piedaloties 5 Eiropas valstu (Francijas, Spānijas, Portugāles, Beļģijas un Itālijas) 30 000 iedzīvotājiem, viss „Dacia” zīmols ticis atzīts kā uzticams. „Dacia” atzinīgi novērtēta arī vairāku Eiropas nozares žurnālu vērtējumos, piemēram, „Auto Plus”, „L’Automobile Magazine”, „Auto Zeitung” un „Autobild”.

“Dacia Sandero” cenas latos

Sandero 1,2i 75 Zs – no 5329

Sandero 1,2i LPG 75 Zs – no 6324

Sandero TCe 90 Zs – no 6940

Sandero 1,5 dCi 75 Zs – no 7069

Sandero 1,5 dCi 90 Zs – no 8280

Sandero Stepway – no 7113

Birkas: