Jaunie BMW Vision Neue Klasse modeļi ar divvirzienu uzlādes iespējām

BMW Vision 02

BMW Group prezentē, kā izskatīsies nākamās paaudzes BMW zīmola automobiļi – BMW Vision Neue Klasse sedans un BMW Vision Neue Klasse X SAV. Tie atspoguļo tehnoloģisko inovāciju klāstu, uzņēmumam demonstrējot savu nākotnes vīziju.

BMW Vision Neue Klasse X simbolizē aktīvu dzīvesveidu, efektīvu dinamiku un pārliecinošu stabilitāti. Tas apvieno minimālistisku ārējo dizainu ar gaišu un plašu interjeru. Īpaši gaismas un skaņas efekti, ko nodrošina nākamās paaudzes BMW iDrive, uzlabo digitālo lietošanas pieredzi. Šis Neue Klasse modelis ietver sestās paaudzes BMW eDrive tehnoloģijas, un tam ir īpaši izstrādāta piedziņas un šasijas vadība, kas ļauj nodrošināt vēl komfortablāku braukšanu.

BMW Vision 04

“BMW Vision Neue Klasse X demonstrē BMW nākotnes modeļu klāstu. Neue Klasse atspoguļo  modeļu daudzveidību, kurus klienti izvēlas gan šodien, gan nākotnē – no sportiska sedana līdz mūsdienīgam un ietilpīgam SAV. Neue Klasse ir daudz vairāk nekā tikai automobilis – tas no jauna definē BMW zīmolu, vienlaikus izceļot un iemiesojot BMW vērtības vairāk nekā jebkad agrāk,” norāda Andris Ustups, BMW autocentra vadītājs.

BMW Neue Klasse modeļu ražošanas procesā tiks ieviestas īpašas invocācijas  – divvirzienu uzlādes iespējas, kas jaunajos automobiļos nodrošinās elektroenerģijas uzkrāšanu un darbosies kā elektriskās rozetes. Šī tehnoloģija ļauj izmantot pilnībā elektriskā transportlīdzekļa augstsprieguma akumulatoru kā enerģijas uzkrāšanas ierīci un vēlāk atgriezt uzkrāto elektroenerģiju vai nu savā mājsaimniecībā, vai elektrotīklā. Jauno modeļu ražošanu plānots uzsākt 2025. gadā.

BMW X modeļi ar spēcīgu raksturu

Pilnībā elektriskā automobiļa virsbūve ar palielinātu klīrensu piedāvā jaunas iespējas vēl plašākam interjeram. Tā nodrošina garu riteņu bāzi, īsas pārkares un klasiskas BMW proporcijas. Lielās logu zonas un panorāmas stikla jumts nodrošina dabisko gaismu, radot plašumu, ko papildina automobiļa interjerā iekļautie siltie krāsu toņi.

BMW Vision 03

Vertikāli izvietotie LED bloki nodrošina BMW raksturīgo gaismas interpretāciju. Priekšpusē izvietots BMW raksturīgais režģis, kas pārveidots kā trīsdimensiju skulptūra ar vertikāli izlīdzinātām un aizmugurē izgaismotām kontūrām. Stikla virsmas un košais Coral Silver ārējais krāsojums piešķir BMW Vision Neue Klasse X mūsdienīgu un estētisku izskatu.

BMW eDrive sestās paaudzes tehnoloģija – efektīvāka nekā jebkad agrāk

Neue Klasse automobiļu kopējā efektivitāte sasniedz jaunu līmeni, ko nodrošina jaunākā, sestā BMW eDrive tehnoloģijas paaudze. Papildus uzlabotiem e-dzinējiem tajā ir arī jauni litija jonu akumulatora elementi, kuru enerģijas tilpuma blīvums ir par 20 % lielāks nekā iepriekš izmantotajiem elementiem. Apvienojumā ar pāreju uz 800 V sistēmu tas uzlabos uzlādes ātrumu līdz pat 30 %, ļaujot automobilim 300 kilometru nobraukumam nepieciešamo uzlādi veikt tikai desmit minūtēs.

BMW Vision 01

BMW Vision Neue Klasse X var lepoties ar iespaidīgu, jaunu maksimālo aerodinamikas rādītāju: pretestība ir samazināta par 20 % salīdzinājumā ar līdzīgu modeli pašreizējā modeļu klāstā. Jauns riepu dizains un īpaša bremžu sistēma, kas paredzēta pilnībā elektriskajiem automobiļiem, palīdz palielināt kopējo automobiļa efektivitāti līdz pat 25 %.

Samazināts CO2 emisijas nospiedums

Jauno modeļu interjeru papildina īpašs virsmas materiāls Verdana, kas pilnībā balstīts uz augu, minerālu un naftas produktiem. Pirmo reizi jūras plastmasas tiek izmantotas arī detaļu izgatavošanai – atsevišķās detaļās šī otrreizējā izejviela, ko iegūst, piemēram, no izmestiem zvejas tīkliem, tiek izmantota jau 30 % apmērā. Materiālu izvēle un konstrukcijas metode ļauj vieglāk demontēt sastāvdaļas un uzlabot to pārstrādājamību.

 

Birkas: