Jauno „Honda StepWGN” pērk kā maizi

Honda-stepWGN-spada_4

Pieprasījums pēc nesen Japānas tirgū nonākušā piektās paaudzes „StepWGN” ir pārspējis „Honda” mārketologu visoptimistiskākās prognozes – laika posmā no 24. aprīļa līdz 31. maijam kompānijas dīleri ir saņēmuši vairāk nekā 15 tūkstošus pasūtījumu.

Kompānijas pārstāvji atzīstas, ka tas ir trīs reizes vairāk nekā sākotnēji cerēts. Turklāt pircēji pārsvarā izvēlas tieši dārgākās komplektācijas – „Spada Cool Spirit” (35%) un „Spada” (34%) –, kur ietilpst jaunās paaudzes drošības komplekss „Honda Sensing”.

honda-stepwgn-2015-waku-waku-gate

Par iemesliem, kādēļ izvēlējušies tieši jauno „StepWGN”,

klienti min „Waku Waku Gate” – aizmugurējo durvju divējas vēršanas sistēmu,

pateicoties zemajai grīdai, atviegloto iekāpšanu un izkāpšanu, „Magic Seat” – transformējamu trešo sēdekļu rindu u.c. „Honda” dizaineru izstrādātus atjautīgus risinājumus.

Honda-stepWGN-spada_2

Informācijai: „Honda StepWGN” ir speciāli Japānas tirgum izveidots mikrovena modelis. Automobiļa garums ir 4,7 m. Par dzinēju tam kalpo tas pats 1,5 l/150 ZS VTEC turbomotors, ko izmanto „Honda Civic”. Starp citu, pieejama arī versija ar pilnpiedziņu. Automobiļa bāzes cena – 2 228 000 jenu, kas mums saprotamās vienībās būtu aptuveni 16 640 eiro.

Honda-stepWGN-spada_23

Birkas: