„Jazz” gatavs startam Eiropas tirgū

honda-jazz-660x330

Japāņu autoražotājs „Honda” ir atklājis pirmos attēlus un informāciju par B segmenta hečbeku „Jazz”, kas jau pēc dažiem mēnešiem nonāks Eiropas dīleru salonos.

Trešās paaudzes „Honda Jazz” oficiālā pirmizrāde paredzēta 3. Martā Ženēvas starptautiskās autoizstādes ietvaros. Kā varam pārliecināties attēlos, tieši tāpat kā iepriekš Eiropas „Jazz” praktiski neatšķiras no dvīņubrāļa „Fit”, kas jau aptuveni pusgadu tiek tirgots Japānā un ASV.

Honda_jazz_1

Salīdzinājumā priekšteci jaunais „Jazz” ir paaudzies par 95 mm garāks,

bet tā riteņu garenbāze pastiepusies par 30 mm un tagad sasniedz 2530 mm. Mazā hečbeka bagāžas nodalījuma tilpums ir 354 l, bet salokot otrās rindas „maģiskos sēdekļus” („Magic Seats”) to var palielināt līdz 884 litriem.

Honda_jazz_2

Par jaunā „Jazz” tehnisko pakojumu nav īpaši daudz informācijas, taču zināms, ka bāzes komplektā zem hečbeka motora pārsega atradīsies „Honda’s Earth Dreams Technology” saimes 1,3 l/102 ZS benzīna dzinējs pārī ar CVT bezpakāpju variatoru.

Auto aprīkojumā būs pieejamas visas modernākās elektroniskās asistentu un drošības sistēmas, tostarp arī automātiskā frontālās sadursmes novēršanas sistēma, bet salonā goda vietā atradīsies jaunākās paaudzes multimediju sistēma ar septiņu collu skārienjutīgo ekrānu.

Honda_jazz_3

Birkas: