„Jeep” gatavo „Cherokee SRT” versiju

Jeep_cherokee

Jaunā „Jeep Cherokee” ar dusmīgi piežmiegtajām ačelēm pirmie publicētie attēli sabiedrībā izraisīja atklātu nepatiku, turpretim paziņojums par „SRT” versijas gatavošanu ir uzņemts ar nedalītu sajūsmu.

Skeptiķi sprauslā, dzirdot amerikāņu autoražotāja optimistiskos paziņojumus, ka jaunais „Cherokee” kļūs par savas klases dižpārdokli. Nē, tik šķība skaistuma izpratne sabiedrībā vēl nevalda. Taču iespējams, ka „neglītā pīlēna” likteni izglābs muskuļi, proti, „SRT” brutālais spēks kompensēs tā – teiksim saudzīgi – ekstravaganto izskatu.

Kā ziņo interneta medijs „Allpar”, „Chrysler” tūninga nodaļa „Street&Racing Technologies” (SRT) ir ķērusies pie jaunā „Cherokee” sportiskās versijas izstrādes.

Ražotājs pagaidām nav atklājis nekādu informāciju par topošo „Cherokee SRT”,

bet amerikāņu žurnālisti uzskata, ka tam par spēka agregātu varētu tikt izmantots vai nu „Pentastar” saimes 3,6 l V6 turbomotors ar 400 ZS vai arī līdzīgas jaudas trīslitrīgs „Maserati” turbomotors. Par transmisiju laika jau šaubu nav – tā būs „Chrysler” jaunās paaudzes deviņpakāpju automātiskā ātrumkārba (ar ražotāja kodu „948TE”).

Jeep_cherokee_1

Par spīti publiskajā telpā nonākušajām informācijas druskām, neatbildētu jautājumu joprojām ir daudz. Tostarp kādam droši vien jau dikti interesē, kad „Jeep Cherokee SRT” gaidāms ierodamies tirgū?

Birkas: ,