„Jeep” ved uz Ženēvu jauno „Grand Cherokee”

Jeep Grand Cherokee_2014 01

Gobālā jaunās paaudzes „Grand Cherokee” pirmizrāde notika pirms pāris nedēļām Ziemeļamerikas spēkratu šovā, Detroitā, bet marta sākumā Ženēvā „Jeep” gatavojas prezentēt „dižā indiāņa” Eiropas specifikāciju.

Jaunais „Grand Cherokee” – jau kārtējo reizi – nav konstruktīvi jauns modelis, bet tikai priekšteča kosmētiska evolūcija. Būtiskākais, ko paveikuši amerikāņu kompānijas dizaineri, ir atsvaidzināta auto fasāde. „Grands” ieguvis modificētu radiatora falšrežģi, jaunus galveno gaismu starmešus, ko tagad papildina dienas gaitas lukturi, kā arī atšķirīga dizaina aizmugurējo lukturu optiku un piekto durvju augšmalā piestiprinātu spoileri.

Jaunais „Jeep Grand Cherokee” tirdzniecībā pie Eiropas dīleriem nonāks septembrī.

Modernizācija skārusi arī auto salonu: uzstādīts jauns trīsspieķu stūres rats, digitālais mērinstrumentu bloks, moderna multimediju sistēma ar 8,4 collu skārienjutīgu ekrānu, pilnveidotas konfigurācijas sēdekļi un, kā uzsver ražotāja pārstāvji, kvalitatīvāka (kārtējo reizi!) kļuvusi interjera apdare.

„Jeep” dzinēju gamma palikusi bez izmaiņām, taču tagad „Grand Cherokee” aprīkojumā būs jaunās paaudzes astoņpakāpju automātiskā pārnesumkārba, kas vidēji par 7,2% ļaušot samazināt degvielas patēriņu un attiecīgi arī CO2 izmešus.

Birkas: