„Kia” modeļus turpmāk testēs Nirburgringas „zaļajā ellē”

Nurburgring test centre opening - 2 - HR

Visi „Kia” un „Hyundai” modeļi, kas paredzēti Eiropas tirgum, turpmāk tiks testēti jaunajā Nirburgringas testu centrā Vācijā.

Jaunatvērtais Nirburgringas testu centrs ir daļa no „Hyundai Motor Group” Eiropas pētījumu un attīstības nodaļas, kas atrodas Riselsheimā. Tā izveidē korejiešu kompānija ieguldījusi 6,62 miljonus eiro.

Bāzes celtniecība tika uzsākta 2012. gada jūnijā,

un to izdevās pabeigt nepilnu 15 mēnešu laikā. Testu centra kopējā platība ir 3622 m2. Moderni veidotās stikla un tērauda ēkas četros stāvos izvietotas darbnīcas, biroju telpas, saimniecības zona un atpūtas vietas.

Ražotāja pārstāvji vēsta, ka šis testu centrs lielisks atbalsts grupas pētījumu un attīstības aktivitātēm Eiropā, tas nodrošinās „Kia” un „Hyundai” pilna laika klātesamību Nirburgringas trasē, ļaujot vēl efektīvāk novērtēt un attīstīt jauno modeļu braukšanas dinamiku, gaitas īpašības un izturību.

„Nirburgringa ir slavena kā viens no lielākajiem izaicinājumiem ikvienai automašīnai,” uzsver „Kia Motors Europe” izpilddirektors Maikls Kols. „Trases nepārtraukta pieejamība ļaus mūsu inženieriem maksimizēt šeit veikto testu efektivitāti.”

Informācijai: Nirburgringa, dēvēta arī par „zaļo elli” ir viena no sarežģītākajām trasēm pasaulē. Ziemeļu cilpas kopējais garums ir 20,8 km. Trasē ir 73 līkumi – 33 dažādas konfigurācijas kreisie un 40 labie pagriezieni. Augstuma starpība starp trases augstāko un zemāko punktu ir 300 m. Šī trase ir ideāla vide, kur veikt automašīnu izmēģinājumus, ieskaitot izturības testus, kuros spēkrati dažu nedēļu laikā veic vien 480 trases apļus. Šādos apstākļos veikti aptuveni 10 000 km ir ekvivalents vairāk nekā 150 000 km nobraukumam normālos braukšanas apstākļos.

Birkas: ,