„Kia” pārstāvis: „Kia Motors” izaugsme vērojama arī Latvijā

CEED_SW_16

„Kia Motors” ir viens no ražotājiem, kas šajā gadā visā pasaulē piedzīvo visstraujāko pārdošanas apjomu kāpumu. Šis progress ir redzams arī Latvijā – salīdzinot ar pērno gadu, aizvadītajos astoņos mēnešos pārdoto „Kia” vieglo automobiļu skaits ir pieaudzis par 90%, kas ir lielākais kāpums divdesmit pārdotāko auto marku vidū. Kopumā Eiropā „Kia” tirdzniecības apjoms ir palielinājies par 23,4%, kas līdzīgi kā Latvijā ir labākais rādītājs pārdotāko auto zīmolu divdesmitniekā. Papildus apliecinājums „Kia Motors” izaugsmei ir saņemtās godalgas, kā arī ražotāja regulārie paziņojumi par jaunu modeļu izstrādi un to pirmizrādēm.

„Kia Motors”  ir pasaulē viens no visstraujāk augošajiem autoražotājiem. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, „Kia” automobiļu tirdzniecības rādītāji pasaulē ir pieauguši par 11,1% – pirmajos astoņos mēnešos pasaulē ir pārdoti 1,79 miljoni automobiļu.

Latvijā vispopulārākais no „Kia” modeļiem ir vidējā izmēra krosovers „Sportage”, kam strauji tuvojas kompaktklases modelis „Kia Cee’d”, kas hečbeka versijas pirmizrādi piedzīvoja tikai šī gada pavasarī. Šobrīd Latvijā ir uzsākta arī „Cee’d Sport Wagon” universāla tirdzniecība.  Savukārt Eiropā, kur izstrādāts visu jaunāko „Kia” modeļu dizains un kur notiek arī to ražošana, vispopulārākais modelis ir jaunās paaudzes „Rio”, savukārt ASV tirgu pārliecinoši ir iekarojusi „Optima”.

“Automobiļu pircēji beidzot arī Latvijā ir pamanījuši „Kia” straujo izaugsmi un ir sapratuši, ka, neesot pārliecināts par savu produktu kvalitāti un izturību, 7 gadu garantiju nedotu neviens ražotājs.

Bez tam „Kia Motors” šobrīd ir vienīgais auto ražotājs, kas saviem klientiem piedāvā tik ilgu garantijas termiņu,” atzīst „Kia Automobiles” direktors, Didzis Kalnietis.

Kia Motors izaugsmi apliecina arī vairākas prestižas godalgas. Amerikā „Kia Optima” un „Soul” ir saņēmuši „J.D. Power” un Associates APEAL Study balvas, savukārt starptautiskajā Automobiļu Zīmolu konkursā „Kia” saņēma trīs godalgas. Divas no tām saņēma „Kia Cee’d” par labāko eksterjera un interjera dizainu, trešo saņēma „Kia GT” kā labākais konceptmodelis. Savukārt neatkarīgais ekspertu birojs TÜV Nord atzinis „Kia Motors” kā videi draudzīgu auto ražotāju un tādiem modeļiem kā „Kia Cee’d”, „Optima” un „Sorento” izsniedzis ISO sertifikātus, novērtējot videi draudzīgu dzīves ciklu.

„Kia Motors” šobrīd gatavo vairākus jaunus modeļus, kā arī dažu modeļu modernizētās versijas. Daļa no šiem jaunumiem pirmizrādi piedzīvo Parīzes motoršovā.

Birkas: