„Sportspace” – „Kia” atklāj solītā koncepta nosaukumu un izskatu

Kia Sportspace Concept - Exterior - 1

Ka jau vēstīts starptautiskājā Ženēvas autoizstādē korejiešu kompānija „Kia” gatavojas izrādīt Eiropas nodaļas „Kia Motors Europe” izstrādātu konceptautomobili, kas visticamāk būs nākamās paaudzes „Optima” priekšvēstnesis. Nu publiskoti foto un koncepta nosaukums – „Sportspace”.

Jaunais „Sportspace” būs īpaši piemērots garu distanču mērošanai, un tas radīts ātrai un efektīvai ceļošanai, nodrošinot maksimālu komfortu, teikts autoražotāja paziņojumā.

Atklātās fotogrāfijas rāda elegantu, dinamisma akcentiem apveltītu universālu.

Vienlaikus redzams, ka „Sportspace” ir ietilpīgs auto, bet ražotājs vēl norāda, ka tas piedāvā arī augstākās kvalitātes salona komfortu.

Kia Sportspace Concept - Exterior - 3

Tehniskos datus ražotājs joprojām nesniedz, taču mediji izpētījuši, ka koncepts varētu būt aprīkots ar dīzeļdzinēja un elektromotora hibrīdiekārtu T-Hybrid, kas tika demonstrēta aizvadīta gada nogalē ar tādu pat nosaukumu. Šajā kompleksā ietilpst 1,7 litru dīzelis, elektromotors un kompresors, kā arī svina-oglekļa akumulatoru bloks.

Tapat tiek minēts, ka nākamā sērijveida “Optima” varētu tikt sagatavota uz šī gada nogali.

Jaunais „Sportspace” ir radīts ātrai un efektīvai ceļošanai, nodrošinot maksimālu komfortu. Koncepts tapis „Kia” Frankfurtes dizaina studijā Eiropas nodaļas galvenā dizainera Gregorija Gijoma vadībā.

Birkas: