„KIA” sagatavojis jauno „Soul”

Kia Soul (Factory EX Trim) - IAA Frankfurt 2013

Jaunās paaudzes „Kia Soul” beidzot sagatavots arī Eiropas specifikācijā un tā pirmizrāde notiks Frankfurtes auto izstādes ietvaros.

Tas veidots, iedvesmojoties 2012. gadā parādītā koncepta „Kia Track’ster”. Automobilis saglabājis modeļa vertikāli stabilo stāju un kvadrātveidīgos plecus. Jaunais „Soul” klientiem piedāvā arī modernizētu salona dizainu, atraktīvāku aprīkojumu un augstākas kvalitātes apdares materiālus.

„Soul” būtiskākais tehniskais jaunums, ka

tas tapis uz jaunās paaudzes „Kia cee’d” platformas.

Pateicoties tam, ievērojami uzlabota auto vadāmība un gaitas īpašības. Bez tam jaunajam modelim ir par 29% stingrāka virsbūve un labāka skaņas izlolācija. Trokšņu līmenis salonā samazināts aptuveni par trim decibeliem.

Kia Soul 3 - IAA Frankfurt 2013

Auto, kas tiks demonstrēti Frankfurtes auto izstādē, vienlaikus prezentēs arī jauno SUV stila paketi, ko raksturos melna priekšējā bufera apdare, sāni, riteņu arkas un jumts. Speciāli pieskaņots arī aksesuāru piedāvājums.

Kā ziņo ražotāja pārstāvji, jaunais „Kia Soul” nonāks pārdošanā nākamā gada sākumā, kad arī tiks konkretizētas visu modeļa variāciju, dzinēju, izpildījuma un aprīkojuma specifikācijas un cenas.

Birkas: