„Koleos” ieguvis jaunu seju

Renault_koleos

Buenosairesas (Brazīlijā) starptautiskajā autoizstādē notikusi modernizētā „Renault Koleos” pirmizrāde.

Līdz šim „Koleos” bija vecākais modelis „Renault” ģimenē. Tas tika laists tirgū 2008. gadā, tādēļ jau arī bija beidzamais laiks modernizācijai.

Tiesa, „Renault” krosovera āriene izmainīta tikai nedaudz. Tas ieguvis atšķirīgas konfigurācijas buferus, radiatora resti ar lielāku logotipa rombu centrā un moderna dizaina riteņu diskus. Kā liecina ražotāja informācija, jaunajam „Koleos” būs lielāka krāsu daudzveidība, tostarp pieejami arī beidzamajā laikā (nez kādēļ) par moderniem kļuvušie brūnie toņi.

Auto salonā izmaiņu ir maz. Taču patīkami, ka līdz šim uzkrītoši pelēcīgo interjeru franču dizaineri atdzīvinājuši ar koka dekoratīvajiem panelīšiem.

Daži interesanti papildinājumi atrodami „Koleos” papildaprīkojuma listē.

Bez jau iepriekš pieejamā „Bose” audio aprīkojuma, tagad klienti var izvēlēties arī divu zonu automātisko klimata kontroles sistēmu, multimediju sistēmu „R-Link”, atpakaļskata kameru, sānu aklo zonu kontroles sistēmu u.tml. modernas ierīces.

Diemžēl aiz visas šīs „bižutērijas” ir pazudusi informācija par „Koleos” tehniskiem jaunumiem. Pēc visa spriežot, šajā jomā franču ražotājs neko daudz nav paveicis. Ja nu vienīgi, kā jau tas tradicionāli pieņemts, ir padarīti videi nedaudz draudzīgāki jau esošie motori.

Pagaidām gan atjauninātais „Koleos” paredzēts attīstības valstu tirgiem, un „Renault” pārstāvji nav precizējuši, kad jaunais modelis varētu ierasties Eiropā.

Birkas: