Krosovers “Hyundai Santa Fe” kļūs vēl lielāks

Hyundai Grand Santa Fe_autocar.uk.com

Runa ir par to, ka korejiešu kompānija gatavojas arī Eiropas tirgū ieviest jau pērn Amerikā prezentēto “Hyundai Grand Santa Fe”, kura Eiropas versija tiks prezentēta Ženēvas autošovā.

Pagarināts “Grand Santa Fe”, kurā atrasta vieta pilnvērtīgām 6 sēdvietām, tika pirmoreiz parādīts 2012.gada Los Andželosas izstādē, bet

Eiropas versija kā allaž mazliet atšķirsies no Ziemeļamerikas modeļa un tai būs septiņvietīgs salons.

“”Grand Santa Fe papildinājums mums palīdzēs apmierināt augošo pieprasījumu pēc e-segmenta SUV modeļiem Eiropā,” lēmumu komentē ”Hyundai” vecākais viceprezidents un ”Hyundai Motor Europe” galva Alans Rašforts.

“Grand” riteņu garenbāze salīdzinājumā ar ierasto “Santa Fe” ir palielināta par 10 cm, bet virsbūves kopējais garums pieaudzis par 22,5 cm. Pat ja visas trīs sēdekļu rindas ir gatavas braucēju uzņemšanai, vēl atliek 607 litru bagāžas telpa, kas nudien ir prāvs apjoms, kad tiek vesti veseli septiņi cilvēki.

Taču spēka agregāts korejiešu grandam būs tas pats, ko Eiropā izmanto parastajam “Santa Fe” un arī tehnoloģiskajam līdziniekam “Kia Sorento”, Proti, 2,2 litru tilpuma četrcilindru common rail turbodīzelis ar 197 Zs jaudu. Arī ātrumkārba, pēc visa spriežot, būs tas pats sešpakāpju automāts. Taču jaunums iegūšot modificētu radiatora falšresti un jaunu priekšējo bamperi.