„Lagonda Taraf” tirgos ne tikai arābu šeihiem

AM_Taraf_2

Britu automobiļu ražotāja „Aston Martin” pārstāvji ir paziņojuši, ka grezno sedanu „Lagonda Taraf” varēs iegādāties klienti ne tikai Tuvējos Austrumos, kā tika vēstīts iepriekš, bet arī klienti Eiropas valstīs un Dienvidāfrikā.

„Aston Martin” ģenerāldirektors Endijs Palmers uzsver, ka klientu loka paplašināšana ir viens no viņa galvenajiem uzdevumiem: „Es ļoti gribēju, lai sedans „Lagonda” būtu pieejams potenciālajiem pircējiem visā pasaulē. Man prieks, ka mums ir izdevies padarīt to pieejamāku mūsu zīmola cienītājiem.”

AM_Taraf_5

Lai gan ģeogrāfiski tas būs plašāk pieejams, taču, kā liecina ražotāja informācija, „Lagonda Taraf” tiks izgatavots stingri limitētā skaitā

– ne vairāk kā 200 automobiļu gadā.

Greznais sedans tiks izgatavots gan ar stūri kreisajā, gan labajā pusē. Palmers neslēpj gandarījumu, ka būs arī versija ar vadības centru labajā pusē, un cer jaunāko „Aston Martin” modeli drīzumā ieraudzīt uz ceļa arī kompānijas dzimtenē Lielbritānijā.

AM_Taraf_3

Iepriekš jau vēstīts, ka „Lagonda Taraf” aprīkojumā būs sešlitrīgs V12 dzinējs ar 600 ZS jaudu. Greznajam britu sedanam pieejams visplašākais iespējamā aprīkojuma un personalizācijas iespēju saraksts. Pagaidām netiek atklāta pat aptuvena automobiļa cena. Ražotāja pārstāvji norāda, ka katrs auto tiks veidots un komplektēts konkrētam pasūtītājam, tādēļ arī cena tiem var būtiski atšķirties.

Birkas: