Laipni aicināti iepazīties ar „Fiat 500X”!

Fiat_500x_1

Latvijā notiks ļoti gaidītā pirmā „FIAT” pilsētas visādceļu auto „500X” neoficiālā prezentācija. Jaunais modelis, kas salonos būs pieejams tikai no aprīļa, tuvākajās dienās tiks demonstrēts īpašā stendā tirdzniecības centrā „Rīga Plaza”.

„Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja iepazīties ar jauno „500X”, kas lauž stereotipus par „Fiat” automobiļiem. Kritiķi slavē šo pilsētas apvidus auto, pateicoties tajā izmantotajiem augstas kvalitātes materiāliem, inovācijām un aprīkojuma daudzveidībai, kā arī pievilcīgajam dizainam, kas lieliski saskaņots ar inženiertehniskajiem risinājumiem. „Fiat 500X” daudzos kvalitātes parametros pārspēj citus kompaktos visurgājējus, tādēļ mēs esam pārliecināti, ka tas viegli atradīs savu pircēju arī Latvijā,” stāsta „FIAT” pilnvarotā pārstāvja, uzņēmuma „Autobrava” direktors Andris Sivickis.

Tirdzniecības centrā „Rīga Plaza” „Fiat 500X” viesosies līdz svētdienai, 15. martam.

Vienu automobili apmeklētāji varēs apskatīt demonstrācijas stendā tirdzniecības centra iekštelpās, bet vēl divi gaidīs apmeklētājus pie tirdzniecības centra ieejas „Londona”. Interesenti par tiem varēs ne tikai sajūsmināties, bet arī izmēģināt, dodoties testa braucienā Rīgas ielās.

„Autobrava” paziņo, ka sāk pieņemt iepriekšējus „Fiat 500X” pasūtījumus. Automobiļa sākuma komplektācijas cena – 16 988 eiro.

Birkas: