„Lamborghini” izrādās uz aviācijas bāzes kuģa

Lambo_veneno_4

Superautomobiļu ražotājs „Lamborghini” uz Itālijas bruņoto spēku aviācijas bāzes kuģa „Nave Cavour” bija uzaicinājis izmeklētu ļaužu sabiedrību, kam prezentēja savu jaunāko rodsteru „Veneno”.

Lambo_veneno_3

Klātesošie atzina, ka „Lambo” superkupeja lieliski iederējusies starp reaktīvajām kaujas lidmašīnām. Bez stilīgā fona potenciālie pircēji tika iepriecināti ar krāšņu salūtu, modeļu defilē, koncertu un lāzeru šovu.

Automobiļa pirmizrāde ar gudru ziņu notika pie AAE krastiem, jo tieši šajā reģionā ražotājs cer atrast lielāko daļu „Veneno Roadster” pircējus. Lai gan vārdu salikums „lielākā daļa” tā sakarā ne visai iederas… Lieta tāda, ka

„Lamborghini” paredzējuši izgatavot tikai deviņus „Veneno” rodstera eksemplārus.

Un katrs no tiem maksā 3,3 miljonus eiro.

Lambo_veneno_1

„Lamborghini Veneno” ir aprīkots ar vidū novietotu 6,5 l V12 dzinēju ar 750 ZS jaudu un septiņpakāpju robotizēto transmisiju. Pirmā simta robežu itāļu superkupeja sasniedz jau pēc 2,9 sekundēm. Tās maksimālais ātrums ir 355 km/h. (Kuram arābam gan nepatīk ātri braukt?)

Medijiem gan pagaidām nav izdevies izzināt, cik „Veneno Roadster” eksemplārus „Lamborghini” pārstāvjiem izdevies notirgot uz kuģa klāja prezentācijas laikā.

Birkas: