Latvijā uzsāk jaunā “Mitsubishi Outlander” tirdzniecību

Mitsubishi-Outlander_2013

Tirdzniecībā Latvijā ir nonācis jaunais trešās paaudzes ”Mitsubishi Outlander” krosovers, ko pirmo reizi prezentēja jau šā gada pavasarī Ženēvā, bet sērijveida mašīna pirmizrādi piedzīvoja jūlijā Maskavas autošovā. Jaunie “Outlander” pieejami pie oficiālajiem dīleriem “Skandi Motors” un “Aura Auto”.

Jaunais “Outlander” atšķiras ar uzlabotu skaņas izolāciju un labāku aerodinamiku. Tam ir parādījušies arī daudzi moderni jauninājumi, piemēram, start/stop sistēma, adaptīvā kruīzkontrole, joslu maiņas un iespējamās frontālās sadursmes brīdinājuma asistenti. Par 50 litriem ir pieaugusi “Outlander” bagāžas telpas ietilpība, lai gan auto nav audzis izmēros. Jaunais “Outlander” tradicionāli tiek piedāvāts trijos aprīkojuma līmeņos: Invite, Intense un Instyle Plus ar  2.0l benzīna un 2.2.l dīzeļdzinēju. “Mitsubishi Outlander Invite” bāzes cena ir sākot no 24 200 EUR.

“AutoMedia.lv” piebilst, ka trešās paaudzes ražošanas programma paredz arī “Outlander Plug-in Hybrid” versijas izlaišanu, kam pārdošanā jānāk 2013.gada nogalē.

Birkas: