Latvijā uzsākta jaunā “Dacia” universāļa “Logan MCV” tirdzniecība

2-Dacia Logan MCV_Latvija 26.09.2013 118

„Dacia Logan MCV” tika prezentēts martā Ženēvas autošova ietvaros. Atšķirībā no priekšgājēja – pirmās paaudzes „Logan MCV”, kurā ražotājs bija centies apvienot universāļa, minivena un kravas furgoniņa īpašības – jaunais MCV ir klasisks universāls.

Pēc septiņvietīgā minivena „Lodgy” un komercfurgoniņa „Dokker” ieviešanas modeļu gammā vairs nebija vajadzības MCV pasniegt kā „trīs vienā” un ir tikai loģiski, ka „Logan” palielinātas ietilpības modifikācija ir klasisks universāls. Maliet mazāks toties glītāks par priekšgājēju, labāk aprīkots, taču kopumā saglabājis galvenās modeļa īpašības – vienkāršību, ietilpību un, domājams, arī uzticamību.

“Maxi” universāls par “mini” cenu – tā labpatīkas savu darinājumu pozicionēt ražotājam. Un

te nu ir gadījums, kad reklāmisti ne grama nepārspīlē – „Logan MCV” tiešām ir viens no ietilpīgākajiem un vienlaikus lētākais savā klasē.

Jaunais Dacia Logan MCV ir pieejams ar četru dzinēju veidiem:
-
  1.2 16V 75 benzīna dzinējs (5,8 litri/100km*, 135 grami CO2/km*) pieejams ar rūpnīcā ierīkotu LPG iekārtu, kas iekļauta ražotāja garantijā,

-  Jaunais TCe 90 benzīna dzinējs, kas nodrošina ievērojami zemāku degvielas patēriņu un CO2 emisiju (5,0 litri/100km*, 116 grami CO2/km*),

-  dCi 75 un dCi 90 dīzeļdzinēji (3,8 litri/100km*, 99 grami CO2/km*).

Lai arī MCV cena nav mainījusies, auto pieejams, sākot no 6245 LVL, jaunais „Logan MCV” pat pamatversijā ir aprīkots ar stūres pastiprinātāju un pastiprinātai braucēju drošībai tajā atrodas drošības spilveni gan priekšā, gan sānos, kā arī ir ESC (elektroniska ātruma kontrole). Jaunajā pamataprīkojumā ietilpst 60/40 dalījumā nolokāms aizmugures sēdeklis, priekšpuses un aizmugures bamperi virsbūves krāsā.

4-Dacia Logan MCV_Latvija 26.09.2013 118

Papildus iepriekšminētajam aprīkojumam, Ambiance versijā ir pieejami elektriski verami priekšējo durvju logi un centrālā durvju atslēga ar tālvadību. Šajā apdares līmenī pieejama arī plašāka dzinēju izvēle.

Jaunā „Dacia Logan MCV” Lauréate versijas ir aprīkotas ar melniem un hromētiem jumta stieņiem, klimata kontroli, maršruta datoru, elektriski apsildāmiem durvju spogulīšiem, miglas lukturiem un iespēja regulēt augstumu vadītāja sēdeklim, stūrei un drošības jostām.

Jaunais „Dacia Logan MCV” ir apskatāms un nopērkams jeb vismaz pasūtāms pie „Renault” un „Dacia” dīleriem.

3-Dacia Logan MCV_Latvija 26.09.2013 118

Kopš laišanas apgrozībā 2006.gadā, pirmais „Logan MCV” ir pārdots gandrīz 340 000 eksemplāros apmēram četrdesmit valstīs.

Birkas: