Latvijas “Mercedes-Benz” klubs vēlas auto restaurācijas darbnīcai „Riga Master Workshop” (RMW) piešķirt sadarbības partnera statusu

Mercedes-Benz 300SE_retro _RMW

Latvijas “Mercedes-Benz” klubs apsver iespēju piešķirt vienai no Baltijā profesionālākajām auto restaurācijas darbnīcām “Riga Master Workshop” (RMW) prestižo sadarbības partnera statusu, paudis kluba valdes loceklis Zigmārs Vestfāls.

Latvijas “Mercedes-Benz” klubs ir viens no 85 oficiālajiem mersedesu klubiem, kuru starptautiski atzinis Vācijas autobūves koncerns “Daimler AG”.

„Ar RMW vēlamies nodibināt partnerību klasisko automobiļu restaurācijas jomā. Mersedesu klubi vairākās valstīs lūguši mūs atrast Latvijā kompāniju, kas prot kvalitatīvi restaurēt retro automobiļus. Izpētot situāciju,

secinājām, ka piemērots partneris varētu būt tieši RMW, jo par šīs darbnīcas restaurēto automobiļu kvalitāti ir saņemts daudz ļoti pozitīvu atsauksmju,”

norādīja Vestfāls.

Lai iepazītos ar “Mercedes-Benz” markas automobiļu restaurācijas gaitu, trešdien, 19.jūnijā, kluba pārstāvji apmeklēs RMW darbnīcu Jaunmārupē.

“Gan Latvijā, gan citviet pasaulē ir ne mazums citu klasisko automašīnu restaurācijas darbnīcu, taču, izpētot vairākus piemērus, secinājām, ka ne vienmēr darbu kvalitāte ir bijusi visaugstākajā līmenī. Savukārt par RMW veikumu pagaidām esam dzirdējuši tikai atzinīgus vārdus,” viņš piebilda.

“Esam gandarīti, ka šis klubs izrāda vēlmi ar mums sadarboties. Ceram, ka tikšanās būs vērtīga un auglīga abām pusēm,” sacīja RMW īpašnieks Māris Bebris.

Bebris arī atgādināja, ka Esenē notikušās izstādes laikā RMW uzņēma prestižajā Vācijas klasisko mersedesu klubā MBIG, jo MBIG pārstāvji augstu novērtēja Latvijas meistaru restaurēto kabrioletu “Mercedes-Benz 300 SE”.

MBIG, kas dibināts 1979.gadā, ir viens no vecākajiem klasisko mersedesu klubiem pasaulē. Tas apvieno aptuveni 2200 biedru no Vācijas, kā arī Šveices, Francijas, Spānijas un Zviedrijas. RMW ir vienīgais kluba biedrs no Centrālās un Austrumeiropas reģiona.

RMW darbnīca darbojas Jaunmārupē. Savu automašīnu restaurāciju darbnīcas meistariem uztic klienti no Krievijas, Vācijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Beļģijas un Singapūras. Darbnīca gadā restaurē vidēji astoņus klasiskos automobiļus.

Līdztekus citiem projektiem RMW pašlaik restaurē kopumā piecus retro mersedesus – trīs automobiļus “Mercedes 220″, kā arī divus citus – “Mercedes 300SE” un “Mercedes SL 280 Pagoda”.

Latvijas “Mercedes-Benz”klubs dibināts 2004.gadā. 2012.gadā tas saņēma oficiālā Latvijas „Mercedes-Benz” kluba statusu un pievienojās pasaules “Mercedes-Benz Club Management” saimei.