„Lexus” klienti prasa minivenu

Lexus_grill

Pēc japāņu premiālā zīmola klientu domām „Lexus” modeļu saimē pietrūkst viena konkrēta modeļa. Dažiem lietotājiem lielā sedana „LS” aizmugurējās pasažieru vietas nešķiet pietiekami apjomīgas. Proti, viņi vēlētos tādu zīmolam netradicionālu modeli kā minivenu.

Mediju aģentūra „Automotive News” ziņo, ka viens no Japānas lielākajiem „Toyota” dīleriem ir nosūtījis kompānijas vadībai pieprasījumu iekļaut „Lexus” modeļu gammā minivenu, turklāt ar bīdāmām aizmugures durvīm. Kā izrādās, iepriekš līdzīgas prasības (varbūt mazāk uzstājīgā formā) bija izteikuši vēl vairāki dīleri Japānā, Ķīnā un citās Āzijas valstīs.

„Ja es dodos lietišķās pusdienās četru cilvēku kompānijā, es nevaru izmantot savu „LS” ar šoferi,” žēlojas kāds no pārstāvjiem.

Un tādā gadījumā viņš esot spiests izmantot pieticīgāko, taču krietni apjomīgāko „Toyota Alphard”, kurā ir gana vietas visiem braucējiem, turklāt vēl arī pietiekami telpas, lai pārģērbtu žaketi. Tādējādi ar to var vienā dienā apmeklēt gan kāzas, gan bēres.

Tiek uzskatīts, ka grezns minivens iemantotu pietiekami lielu popularitāti gan pārtikušu biznesmeņu, gan augstākā ranga politiķu vidū.

Ražotāja pārstāvji gan pagaidām visai atturīgi izturas pret ideju radīt luksusa klases minivenu. Tas pagaidām…

Birkas: