Libānā būvēta superauto pircējs dāvanā iegūs 200 000 dolārus vērtu puksteni

W-Motors Lykanhypersport 01

Kataras starptautiskajā autoizstādē, kas apmeklētājiem durvis vērs 29. janvārī, Libānas kompānija „W Motors” prezentēs pirmo Tuvējos austrumos izgatavoto superautomobili.

Ražotāja pārstāvji apgalvo, ka „LykanHypersport” sagatavošana sērijveida izlaidei tuvojas nobeigumam un nonāks tirdzniecībā jau šā gada septembrī. Automobiļa izstrāde ilga septiņus gadus. Projektā piedalījās tādas autobūvē pazīstamas kompānijas kā „RUF Automobile”, „Viotti”, „Studiotorino”, „Magna Steyr” un „ID4Motion”.

Zināms, ka automobilim par spēka agregātu tiks izmantots sešcilindru opozītdzinējs, kas, aprīkots ar turbokompresoru, attīstīs līdz 750 ZS un 1000 Nm. Tas ļaus „libāņu raķetei” no nulles līdz simtam paātrināties 2,8 sekundēs, bet maksimālā ātruma robeža būšot pie 390 km/h. Tie gan pagaidām ir tikai vēlamie rezultāti, kas „LykanHypersport” vēl jasasniedz…

Turklāt, ja gribam būt precīzi, arī runāt par sērijveida izlaidi šajā gadījumā ir mazliet pārspīlēti – vismaz

sākotnēji „W Motors” plāno izgatavot vien septiņus šāda superkāra eksemplārus.

Zināms, ka „LykanHypersport” cena būs – ne daudz, ne maz – 3,4 miljoni ASV dolāru. Tā veidojusies, pateicoties pārspīlēti greznam aprīkojumam: automobilim ir starmeši ar briljanta inkrustāciju, speciāli apdarināti un zelta diegiem izšūti sēdekļi un tamlīdzīgas, visai bezjēdzīgas un tikai arābu naudasmaisiem saprotamas ekstras. Bez tam katrs „LykanHypersport” pircējs kā dāvanu no „W Motors” saņems greznu „Cyrus Klepcys Watch Special Edition” pulksteni, kas maksā gandrīz 200 000 dolāru.