„Lincoln” sagatavojuši mazu krosoveru

Lincoln_mkc

Nedēļu pirms pirmizrādes „Lincoln” preses dienests nodevis atklātībai pirmos attēlus un informāciju par topošo mazo krosoveru „MKC”.

Automobiļa prezentācija paredzēta jau nākamnedēļ Losandželosas auto izstādes ietvaros, bet tirgū „Lincoln MKC” nonāks nākamvasar. Pēc sedana „MKZ” šis ir jau otrais solis „Lincoln” modeļu gammas atjaunināšanā.

Plānots, ka „MKC” kļūs par sāncensi tādiem „premium” klases krosoveriem kā „Land Rover Evoque”, „Mercedes-Benz GLA”, „Buick Encore”, „BMW X1” u.tml.

Lincoln_mkc_int

„MKC” ir veidots uz „Ford Escape” platformas,

taču „Lincoln” brālis, kas dizainiski izdevies apbrīnojami līdzīgs tāda paša nosaukuma konceptam, ko amerikāņu autoražotājs demonstrēja pērn Detroitas autoizstādē, izskatās ievērojami elegantāks.

Automobilis bāzes komplektācijā būs ar priekšējo riteņu piedziņu un pieticīgākiem 18” riteņiem. Tam par spēka agregātiem paredzēti 2,0 l (240 ZS un 366 Nm) un 2,3 l (275 Zs un 407 Nm) turbomotori no „Ford EcoBoost” saimes. Tieši tāpat kā „Escape” arī „MKC” bāzes komplektā būs „SelectShift” sešpakāpju automātiskā pārnesumkārba.

„Lincoln MKC” aprīkojumā paredzēti tādi tehnoloģiski jaunumi kā piekares dinamiskās kontroles sistēma ar trīs režīmiem, jaunākās paaudzes multimediju sistēma ar 8” skārienjutīgu ekrānu, plašs drošības aprīkojuma klāsts, tostarp avārijas bremzēšanas sistēma, joslu maiņas indikators, automātiskā parkošanās sistēma, aklo zonu sensori u.tml.

Lincoln_mkc_1

„MKC” ražošanu „Ford/Lincoln” Luisvillas rūpnīcā, Kentuki paredzēts sākt 2014. gada aprīlī.

Birkas: