„Lotus” atlaidīs ceturto daļu dabinieku

Lotus_factory

Kompānija „Group Lotus Plc.” Lielbritānijā ir tāda pati pasaku vācelīte kā „SAAB” Zviedijā – publiski mēģina imitēt drudžainu darbību un zīmēt spožas nākotnes perspektīvas, bet realitātē pinas kā vista pa pakulām.

Jaunākā informācija par realo stāvokli liecina, ka „Lotus” gatavojas atlaist 325 no saviem 1215 darbiniekiem. Oficiāli tas tiek skaidrots ar izdevumu samazināšanu un ražošanas procesu optimizāciju.

„Mēs ļoti centāmies izvairīties no štatu samazināšanas, taču šobrīd tā ir nepieciešama,” preses konferencē britu medijiem taisnojas kompānijas prezidents Žans Marks Geilss. „Pēc restrukturizācijas „Lotus” kļūs par elestīgāku, konkurētspējīgāku uzņēmumu.” Viņš norādīja, ka veiktās strukturālās izmaiņas ļaušot vairāk līdzekļu novirzīt inovācijām un jaunu modeļu izstrādei.

Geilss arī uzsvēra, ka vērtīgākie kadri joprojām paliks strādāt kompānijā, turklāt dažās svarīgākajās jomās tikšot radītas pat papildu darbavietas.

Atgādināsim, ka vēl nesen „Lotus” boss paziņoja, ka kompānija uzsāk krosovera un četrdurvju sedana izstrādi. Diez, vai šie jaunie modeļi tiks izlaisti, izmantojot optimizācijas rezultātā ietaupītos līdzekļus?

Birkas: