Martā Ženēvā dienasgaismu ieraudzīs „Astra OPC Extreme”

Opel Astra Extreme 2014

Ženēvas 84.Starptautiskajā auto izstādē (6.–16. marts) „Opel” plašākai publikai atklās savu jaunāko veikumu – ielas sporta automobili „Astra OPC Extreme”. Tā veidota 2002.gada „Astra OPC X-treme Concept” tradīcijās. Tagad, tāpat kā toreiz, radīts automobilis, kas piemērots gan sacīkstēm trasē, gan koplietošanas ceļiem, ziņo „Adam Opel AG” preses dienests.

Pirms 12 gadiem „OPC X-treme” bija viena eksemplāra konceptmodelis, bet jaunais „Extreme”, ko rotāšot „Opel” tradicionālais motoru sporta krāsojums, tikšot ražots nelielā  apjomā sērijveidā.

Tas būšot visu laiku ātrākais „Astra” modelis, ko drīkstēs izmantot arī ārpus sacīkšu trases.

Tiesa gan, tas joprojām pilnībā atbildīšot ražotāja sportisko modeļu nodaļas Opel Performance Center devīzei „OPC. Pure Passion.” (OPC. Tīra kaislība.).

„Opel Astra OPC Extreme” ir tiešs atvasinājums no Astra OPC Cup sacīkšu automobiļa, kas tiek izmantots arī VLN Izturības čempionātā Nirburgringā. Automobiļa masas samazinājums, salīdzinājumā ar 2012.gadā prezentēto 280 ZS „Astra OPC” modeli, panākts ar augstas kvalitātes oglekļa komponentu izmantošanu. Kā jau sacīkšniekam pieklājas – auto būs aprīkots ar integrētu drošības karkasu, sacīkšu sēdekļiem un sešu punktu drošības jostām.

Šī sporta kupeja ietvers augstvērtīgākās sacīkšu tehnoloģijas, kas paredzētas arī izmantošanai ikdienā – tai skaitā arī nejaušai paviesošanās reizei Nirburgringas Nordšleifē. Tieši Opel Performance Center, kas atrodas blakus leģendārajai sacīkšu trasei, dzimusi ideja par „Astra OPC Extreme” izlaišanu.

Birkas: