„Maserati” izmet informācijas druskas par „Levante”

Maserati

Pamazām tuvojas „Maserati” pirmā krosovera pirmizrāde. Lai uzturētu publikas interesi par to, kompānijas pārstāvji pakāpeniski atklāj nelielus informācijas fragmentus.

Jau agrāk tika paziņots, ka sērijveida modelis sauksies „Levante” un tas vizuāli atšķirsies no 2011. gadā Frankfurtē parādītā (kā vairāki mediji toreiz novērtēja, visai atbaidošā) koncepta „Maserati Kubang”. Eksperti prognozē, ka raksturīgākos dizaina elementus tas mantos no sedaniem „Quattroporte” un „Ghibli”.

Modenas pārstāvi ļāvuši nojaust, ka no pieminētajiem „Maserati” brāļiem „Levante” aizgūs arī spēka agregātu gammu – trīslitru V6 ar divām turbīnām un 410 ZS, kā arī šī dzinēja forsēto versiju, kas attīsta līdz 530 ZS. Taču līdztekus šiem jaudīgajiem motoriem itāļu krosovera aprīkojumā nonāks arī trīslitrīgs V6 dīzelis, kā arī astoņpakāpju automātiskā pārnesumkārba un „Quadra-Drive” pilnpiedziņas transmisija no „Jeep” arsenāla.

Pagaidām nav skaidrs, kur tiks ražots „Levante”.

Maz ticams, ka tas varētu notikt „Maserati” ražotnē Gruļjasko (Itālijā), jo šīs rūpnīcas cehu aprīkojums absolūti nav piemērots apvidus automobiļa montāžai.

Birkas: