Mazāk durvju, vairāk stila

Cadillac_ats_1

Amerikāņu kompānija „Cadillac” prezentējusi D segmenta modeļa „ATS” divdurvju kupejas versiju.

Kā jau var nojaust, kupeja ir izgatavota uz sedana „ATS” bāzes, turklāt pamata gabarīti palikuši neizmainīti. Taču automobilim ir principiāli jauna virsbūve un, lai arī atpazīstams, taču ievērojami atsvaidzināts dizains.

„Cadillac ATS” divdurvju modifikācijai tiks piedāvāti divi dažādi dzinēji – divlitrīgs četrcilindru turbomotors ar 272 ZS un 3,6 l V6 ar 321 ZS. Ar abiem komplektā būs sešpakāpju automātiskā pārnesumkārba. Automobilis būs pieejams gan ar aizmugurējo riteņu, gan pilpiedziņas transmisiju.

Cadillac_ats_3

Ražotāja pārstāvji sola, ka

kupeja izcelsies ar stingru un sabalansētu gaitu,

jo tai ir simetrisks (50:50) svara sadalījums starp asīm.

Bet sevišķi izsmalcināti klienti varēs izvēlēties sporta „paku”, kurā iekļauta regulējama „Magnetic Ride Control” balstiekārta, jaudīga „Brembo” bremžu sistēma, ierobežotas slīdes diferenciālis, uzlabota dzesēšanas sistēma un 18-collīgi diski ar sportiskām zemprofīla riepām.

Interjera attēlu pagaidām nav, taču informācija liecina, ka „ATS” kupejai būs ādas salona apdare ar spilgtām šuvēm, un lietotājs, atbilstoši savai gaumei, varēs izvēlēties apdari ar alumīnija, koka vai karbona paneļiem.

Cadillac_ats_5

„Cadillac ATS” kupeja tiks laista tirgū vasaras sākumā.

Birkas: