„Mazda” gaidāmie jaunumi Ženēvas autoizstādē

mazda-cx-3-crossover-could-be-revealed-this-summer-77210_1

Japāņu autoražotājs „Mazda” ziņo, ka 85.Starptautiskajā Ženēvas autoizstādē, kas durvis vērs 5.martā, gatavojas prezentēt plašu jauno modeļu klāstu, tostarp jauno krosoveru „Mazda CX-3”.

Japāņu kompānijas stendā centrālais modelis būs „Mazda CX-3”, jo šis zīmola pirmais mazais apvidus automobilis piedzīvos savu Eiropas pirmizrādi.

„CX-3” būs kā visu riteņu, tā priekšējās piedziņas versija un SKYACTIV saimes dzinēji.

"CX-3" salons pamatā aigūts no "Mazda2"

“CX-3″ salons pamatā aizgūts no “Mazda2″

Starp citiem jaunumiem jamin arī jaunā „Mazda MX-5”, nesen izlaista „Mazda2”, kā arī 2015. gada versijas pazīstamajiem modeļiem „Mazda CX-5” un „Mazda6”.

„Mazda MX-5” ieguvusi jaunu virsbūves dizainu, bet „Mazda2” priecēs ar vējstikla displeju. Šis mazās klases automobilis jau ir ieguvis Japānas Gada auto 2014-2015 titulu un kļuvis par Eiropas Zelta stūres laureātu.

2015.gada „Mazda CX-5” un „Mazda6” papildus jauniem virsbūves un salona elementiem, saņēmuši arī dažādas aktīvās drošības sistēmas, piemēram, adaptīvo LED priekšējā apgaismojuma sistēmu, kas ir jaunums „Mazda” automobiļos. Turklāt jaunā „Mazda6” būs pieejama ar visu riteņu piedziņu un vējstikla displeju. Savukārt 2015.gada „CX-5” dzinēju klāstu papildina SKYACTIV-G 2,5 l benzīna dzinējs.

Visi pieci modeļi būs pieejami ar „Mazda” viedtālruņu savienojamības sistēmu MZD Connect, kā arī i-ACTIVSENSE aktīvās drošības sistēmām.

Birkas: