“Mazda Koeru Concept” izskatās kā gatavs sērijveida modelis

01-Mazda-Koeru_Concept_2015

Otrdien, 15.septembrī Frankfurtes autošovā Japānas kompānija “Mazda Motors” prezentēja solīto jauna krosovera konceptu “Koeru”, kas iemieso kompānijas svaigāko KODO dizaina moto – Kustības dvēsele.

Kā jau ziņots iepriekš, ražotājs jauno kupejveida krosovera prototipu izveidojis, lai ienestu jaunas vēsmas ātri augošajā un plaši pārstāvētajā apvidus automobiļu kategorijā. Nu pilnībā atklātā “Koeru” dizains gan ir jūtami mazāk iespaidīgs kā iepriekš publicētajās skicēs. No ārpuses “Koeru” virsbūve izskatās teju kā gatavs sērijveida auto.

07-Mazda-Koeru_Concept_2015

Tiesa, virsbūves formu izsmalcinātību un izteiksmīgās gaismas ar LED elementiem ir visnotaļ pievilcīgas. Prototipam ir 21 collu lieli iespaidīga dizaina riteņu diski. Nenoliedami, ka šāda virsbūve garantē lielisku aerodinamiku. Kā jau tika ziņots automobilī iestrādāta pilna SKYACTIV tehnoloģiju gamma, kas ietver autovadītāja vajadzībām pielāgojamu piedziņu un piekari. Ražotājs arī uzsver, ka izturīgā virsbūve un šasija uzlabo gan vadāmību, gan drošību. Papildus dizainam šādi teksti dod mājienu uz to, ka

“Koeru” nudien ir visai gatavs sērijveida ražošanai.

Izstādē “Mazda” stendā apskatāma arī jaunā “Mazda MX-5 Roadster” versija, kas pilnveidota ar plašu īpaši izstrādāta aprīkojuma klāstu, piemēram, papildu bagāžas nodalījumu, kas veidots no ļoti vieglas, bet izturīgas oglekļa konstrukcijas (komplektācijā iespējams iekļaut pieskaņotu zīmola Moncabas čemodānu), un ekskluzīviem 17 collu vieglmetāla diskiem.

Tāpat apmeklētajiem apskatei pieejams viss šī Japānas autoražotāja jaunās paaudzes modeļu klāsts, tostarp jaunā “Mazda CX-3”, kas Eiropas tirgos parādījās jūnijā.

Birkas: