„Megane” specversija par godu F1 panākumiem

Renault_Megane_RBR_edition

Franču ražotājs „Renault” laidīs klajā sportiskā modeļa „Megane RS 265” speciālo versiju, kas veltīta „Red Bull Racing” panākumiem F1 pasaules čempionātā.

Pavisam tiks izgatavots 120 „Megane Red Bull RB8 Limited” eksemplāru. Pasūtījumu pieņemšana jau ir sākusies. Steidziet pieteikties!

Tas maksā 35 140 eiro.

Līdzīgi kā versija, kas bija veltīta „Red Bull Racing” pagājušā gada uzvarai Konstruktoru kausā, arī šis „memoriālais auto” no sērijveida „Megane” sportista atšķirsies ar dažiem speciāliem stilistiskiem akcentiem. Visi automobiļi būs raksturīgajā tumši zilajā „Dusk Blue” krāsā, vienīgi sānu spoguļu korpusi, kontūra priekšējā buferī, kā arī spoileris būs alumīnija pelēki. Aprīkojumā būs „Bridgestone Potenza RE050A” zemprofīla riepās apauti melni 19-collīgi riteņu diski. Un, protams, neiztrūkstoša dekorācija – redzamās vietās gan uz virsbūves, gan salonā izvietoti „Red Bull Racing” logotipi.

Renault-Megane-RS-Red-Bull-RB8-Edition-3

Kā jau pieklājas „Renault” sportiskās līnijas modelim, arī šim salonā būs dziļi profilēti „Recaro” sēdekļi un metāla pedāļu uzlikas. Zem „Megane RS 265” motora pārsega atrodas divu litru četrcilindru dzinējs, kas attīsta 265 ZS un 360 Nm. Tas ļauj automobilim sešās sekundēs paātrināties no nulles līdz 100 km/h. Maksimālais ātrums – 254 km/h.