„Mercedes-AMG” sacīkšnieks tuvojas starta līnijai

MB-amg_gt3_1

Interneta blogā „Mercedes-Benz Passion” (gan jau ar ražotāja gādību) parādījušies daži pavisam svaigi sacīkšu mašīnas „Mercedes-AMG GT3” attēli.

Šis atlēts gatavojas stāties „SLS AMG GT3” vietā. Ārēji „GT3” no ielas sportista „Mercedes-AMG GT” atšķiras ar iespaidīgu aerodinamisko aprīkojumu, tostarp uz bagāžnieka vāka piestiprinātu milzīgu antispārna „plauktu”.

MB-amg_gt3_2

Interjera attēlā redzams, ka vienkāršotās vadības pults galvenais elements ir liels digitālais displejs. Priekšplānā atrodas multifunkcionālā sacīkšu stūre, bet fonā kontroles bloks uz centrālās konsoles.

„Mercedes-AMG GT3” tehniskie parametri pagaidām tiek turēti noslēpumā.

MB-amg_gt3_4

Tiesa, medijos izskanējusi informācija, ka atšķirībā no civilā brāļa „Mercedes-AMG GT”, kas tiks aprīkots ar jaunu četrlitrīgu V8 dzinēju ar 550 ZS, zem „GT3” motora pārsega atradīsies vecais un cīņās pārbaudītais (ierindā kopš 2010. gada) 6,3 l/600 ZS V8, ko tas saņems mantojumā no priekšteča „SLS AMG GT3”. Līdz šim tas darbojies pārī ar sešpakāpju sekvenciālo pārnesumkārbu… Tiesa, Štutgartes motoristiem vēl ir diezgan laika spēka agregātu pilnveidot, jo „Mercedes-AMG GT3” pirmās ugunskristības paredzētas tikai 2016. gadā.

 

MB-amg_gt3_5

Birkas: