“Mercedes-Benz” stendā vien Frankfurtes autošovā būs 100 automobiļi!

Auto-Trophy-2012-Quality-Trophy-Mercedes-Benz

Frankfurtes autošovs (17.09.-27.09.) atšķirībā no koncentrētās Ženēvas izstādes arvien ir atšķīries ar milzīgiem ražotāju stendiem. Tā tas būs arī šogad, apstiprina  informācija no koncerna “Daimler”, kas savā ekspozīcijā vien parādīs kopumā 100 “Mercedes-Benz” automobiļus. Starp tiem būs arī vairākas pasaules pirmizrādes.

Frankfurtē pasaules pirmizrādi piedzīvos “S-Class” kabriolets un “C-Class” kupeja. Tāpat pirmo reizi plašākai publikai tiks atklāts jaunais apvidus auto “Mercedes-Benz GLC”, kas aizstāj GLK modeli.

“Mercedes-Benz S-Class” kabrioleta atklāšana ir sevišķi gaidīts notikums,

jo pagājuši jau 44 gadi kopš iepriekšējā šīs klases limuzīna kabrioleta versijas iznākšanas. Jaunais auto radīts ievērojot labākās luksus klases tradīcijas, kas aizsāktas tālajā 1961.gadā, kad auto pasaulē sevi pieteica 111. un 112.sērijas “S-Class” kabrioleti, kas tagad kļuvuši par kolekcionāru iecienītiem spēkratiem, norāda ražotājs.

"Mercedes-Benz S-Class Cabriolet"

“Mercedes-Benz S-Class Cabriolet”

"Mercedes-Benz C-Class Coupe"

“Mercedes-Benz C-Class Coupe”

"Mercedes-Benz GLC"

“Mercedes-Benz GLC”

“Daimler” stenda moto šāgada autošovā ir „Mercedes sapņu auto kolekcija”. Par vērienu liecina kaut vai tādi skaitļi kā – showroom kopējā platība ir 9000 kvadrātmetri, konstrukcijas uzbūvē izmantotas 850 tonnas tērauda, vairāk nekā 230 kilometri kabeļu un vairāk nekā 4500 gaismas.

Birkas: