„Mercedes” iepazīstina ar „BMW X6” konkurentu

mercedes-gle-04-1

„Vācu autokompānija „Mercedes-Benz” ir nodevusi medijiem pirmos attēlus un oficiālo informāciju par jauno krosovera modeli „GLE Coupe”.

Automobiļa oficiālā pirmizrāde paredzēta janvārī Detroitas autoizstādē.

„Automedia.lv” jau ziņoja par „Mercedes” veikto modeļu nosaukumu revīziju. Tās rezultātā apvidu automobilis, ko līdz šim pazinām kā „ML”, turpmāk iegūs apzīmējumu „GLE”. Tātad nav grūti nojaust, ka „GLE Coupe” ir darināts, izmantojot „ML” modeļa bāzi. Ražotāja izplatītajā informācijā gan norādīts, ka kupejkrosoveram ir pilnveidota balstiekārta un stūres sistēma, taču tas visdrīzākais ir tikai tāds ierasts skaitāmpantiņš…

mercedes-gle-01-1

Lai kā nebūtu pūlējušies Štutgartes dizaineri,

„GLE Coupe” ar savām smagnējām formām vizuāli sanācis aplam līdzīgs „BMW X6”.

Lai gan „Mercedes” pārstāvji uzsver, ka viņu lolojumam ir par 200 l apjomīgāks bagāžnieks.

„GLE Coupe” tehniskais pildījums tiks bez lielām izmaiņām pārņemts no bāzes modeļa. Tostarp tā aprīkojumā būs benzīna un dīzeļa motori jaudas diapazonā no 258 līdz 367 ZS, deviņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba un „4Matic” pilnpiedziņas transmisija.

mercedes-gle-02-1

Vācu mediji jau izpētījuši, ka „GLE Coupe”, lai gan tas vērtējams kā nepraktiskāks modelis, būs aptuveni par 3000 eiro dārgāks nekā līdzīgas komplektācijas „GLE” ar universāla tipa virsbūvi.

Birkas: