„Mitsubishi” pašmāju izstādei sagatavojis trīs pārsteigumus

Mitsubishi_concepts_1-620x192

Japāņu ražotājs „Mitsubishi” Tokijas autoizstādē, kas sāksies 22. novembrī, gatavojas prezentēt uzreiz trīs konceptus.

Nupat „Mitsubishi” nodevuši atklātībai gaidāmo jaunumu pirmos attēlus.

Kā pirmais ir „GC-PHEV” (pelēkā krāsā). „GC” ir kā abreviatūra no vārdu salikuma „Grand Cruiser”, savukārt „PHEV” vēsta, ka tas aprīkots ar hibrīddzinēju, kam paredzēta iespēja akumulatoru bateriju uzlādēt arī no elektrotīkla. Šis lielās klases SUV’s iezīmē, kā izskatīsies apvidus automobiļa „Pajero” pēctecis. Zināms, ka tam būs četru riteņu piedziņa, astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba un palielinātas kapacitātes baterija.

Mitsubishi_gc

Otrs jaunums ir kompaktu izmēru krosovers „XR-PHEV” (sarkans).

Tas ar laiku varētu kļūt par (kārtējo) „Nissan Juke” konkurentu.

Mitsubishi_xr

Zināms vien tas, ka mazā krosista hibrīddzinējā pārī ar elektromotoru paredzēts izmantot 1,1 litra benzīna turbomotoru.

Un trešais koncepts – „AR-PHEV” (dzeltens). „AR” saīsinājums no „Active Runabout”. Gabarītu ziņā tas ir nedaudz lielāks par „XR”, proti, varētu būt eventuālais „ASX” pēctecis. Kā liecina japāņu ražotāja informācija, tam izveidots mājīgs un uzsvērti komfortabls salons, kas atgādina kūniņu. Arī tā hibrīdsistēmā būs mazais 1,1 l turbomotors.

mitsubishi-ar-concept_ar

Visi trīs konceptautomobiļi ir aprīkoti ar modernākajām drošības sistēmām un sevišķi modernām multimediju sistēmām, kas ļauj komunicēt ar citiem tuvumā esošiem spēkratiem, lai gan skaidrs, ka tik negatavā stadijā runāt par šādām aprīkojuma niansēm ir pilnīgi lieki. Taču ar kaut kādu balastu un tam piederošu stāstu jau tie maketi ir jāaizpilda…

Birkas: