Modernizēts kulta auto „Fiat 500”

Fait_500_1

Itālijas auto ražotājs „FIAT” beidzot veicis sava populārākā modeļa – „Fiat 500” – pusmūža atjaunināšanu.

Atsvaidzinātais „Fiat 500” izcelsies ar jauniem dizaina elementiem gan ārpusē, gan salonā, turklāt tas piedāvās pilnveidotus dzinējus, uzlabotu komfortu un vadību, kā arī papildinātu drošības paketi.

„FIAT” oficiālais pārstāvis Latvijā „Autobrava” informē, ka

mūsu tirgū jaunais „500” ieradīsies septembrī.

„Aktuālās paaudzes „Fiat 500” tirgū tiek piedāvāts jau astoņus gadus, taču modeļa pārdošanas apjomi joprojām aug. Esam pārliecināti, ka atjaunotais „Fiat 500” turpinās šo veiksmes stāstu. Autovadītāji tajā atradīs efektīvus dzinējus, mūsdienīgas tehnoloģijas un kvalitatīvus materiālus”, sola „Autobrava” direktors Andris Sivickis.

Auto ārpusē modernizācija skārusi priekšpusi un aizmuguri. Lukturi ir saglabājuši tradicionālo apaļo formu, taču tajos ir izmantots jauns tehnoloģiskais modulis, kas pastiprina gaismu un uzlabo redzamību nakts laikā, bet dienas gaitas gaismu lukturiem izmantotas LED tehnoloģijas. Virsbūves krāsu paletē iekļauti divi jauni toņi.

Pirmais, kas piesaista uzmanību salonā, ir atšķirīgs centrālās konsoles un stūres dizains, kā arī 5 collu „Uconnect” multimediju sistēmas ekrāns. Par papildus samaksu pircēji varēs pasūtīt arī 7-collīgu digitālo mērinstrumentu bloku.

„Fiat 500” dzinēju paletē sākotnēji joprojām būs četri agregāti: 1,2 l/69 ZS atmosfēriskais benzīna motors, 0,9 l „TwinAir” ar divām jaudas versijām – 85 un 105 ZS –, kā arī 1,2 l/69 ZS „EasyPower”, kas ar darbināms gāzi un benzīnu. Vēlāk tiek solīts arī 1,3 l/95 ZS „Multijet II” turbodīzelis, kas atbilst „Euro 6” ekoloģiskajam standartam un kura CO2 izmešu līmenis nepārsniedz 89 g/km.

Fait_500_2

„Fiat 500” lepojas ar augstākā līmeņa drošības tehnoloģijām –tā bāzes aprīkojumā ir septiņi pneimospilveni, ABS ar elektronisku bremžu spēka sadalījumu (EBD), elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (ESC), riteņu pretslīdes regulators (ASR), kālnā braukšanas asistents („HillHolder”), kā arī hidrauliskais bremžu pastiprinātājs (HBA).

Ražotājs pagaidām nav precizējis jaunā „Fiat 500” cenas, taču „Autobrava” prognozē, ka tai vajadzētu būt līdzīgai, kā tagadējam modelim, proti, bāzes komplektācijā, sākot no 10 900 euro.

Birkas: