Nākamais „Lancer” taps uz „Renault-Nissan” bāzes

2015-Mitsubishi-Mirage-Concept-High-Quality-Wallpaper

Japāņu autoražotājs „Mitsubishi” nekonstruēs jaunu platformu nākamās paaudzes „Lancer”, bet veidos to, izmantojot „Renault-Nissan” alianses izstrādāto tehnisko bāzi.

Autoritatīvā nozares ziņu aģentūra „Automotive News”, atsaucoties uz drošiem avotiem kompānijas iekšienē, vēsta, ka nākamais „Lancer” kļūs par „Renault Megane” un „Nissan Pulsar” brālēnu. Un, kā jau ziņots iepriekš, tam vairs nebūs sportiskās modifikācijas ar modeļa nosaukuma paplašinājumu „Evo”.

Pirmā informācija par „Mitsubishi Motors” un „Renault-Nissan” sadarbību izplatījās jau pagājušā gada novembrī. Jau toreiz iespējamā kooperācija tika atšifrēta kā savstarpēja tehnoloģiju apmaiņa, kopīga ražošanas jaudu izmantošana, kā arī jaunu modeļu izveide.

Tostarp tika minēti divi topošie sedanu modeļi un elektromobilis.

Bez tam pirms pāris mēnešiem „Mitsubishi” boss Osamu Masuko intervijā „Automotive News” norādīja, ka kompānija galvenos spēkus veltīs visādceļu automobiļu saimes atjaunināšanai un paplašināšanai. Vairāki eksperti jau izteikuši pieņēmumu, ka nākamās paaudzes „ASX”, kam pēc plāna tirgū jāierodas 2016. gadā varētu būt vizuāli modificēts „Nissan Qashqai”.

Birkas: