“Nismo” apstrādās arī modeli “Nissan GT-R”

Nissan Nismo logo

Neskatoties uz to, ka “GT-R” jau tā ir “Nissan” sportisko modeļu virsotne, turklāt ar bagātu pieredzi, “Nissan Motor” paziņojis, ka uzņēmuma departaments “Nismo”, kā pārziņā ir augstas veiktspējas ielas automobiļu izstrāde un kompānijas dalība autosportā, izstrādā leģendārā “GT-R” speciālu – jaunu un gan jau vēl jaudīgāku versiju.

Japāņu ražotāja stratēģijas – papildināt “Nissan” automobiļu modeļu klāstu ar aizraujošiem,  augstas veiktspējas modeļiem – ietvaros “GT-R Nismo” aiz “Juke Nismo” un “370Z Nismo” būs jau trešais jaunākās plejādes ar “Nismo” emblēmām rotātais automobilis.

„Radīt “Nismo” ielas automobiļu klāstu, neiekļaujot tajā GT-R, būtu kaut kas neiedomājams,” apgalvo “Nissan” vadītājs Karloss Gosns.

Standarta 2013.gada “Nissan GT-R” ir nupat ieguvis jaunu dizainu un tehnoloģiskos uzlabojumus, kas balstīti uz pagājušā gada Nirburgringas 24 stundu sacīkšu rezultātiem, kā arī automobiļa panākumiem Super GT un Global GT sacīkšu sērijās. Šobrīd vēl izstrādes posmā esošais jaunais “GT-R Nismo” atradīsies jaunā “Nismo” automobiļu klāsta priekšgalā un nākamgad paralēli standarta modelim būs pieejams visās “Nissan” specializētajās GT-R pārstāvniecībās.

Tehniskās specifikācijas un veiktspējas rādītāji tiks publicēti, kad tuvosies automobiļa laišana tirgū.

Standarta "Nissan GT-R"

Jauinais standarta “Nissan GT-R 2014″

Birkas: