„Nissan” atkal tēmē uz kompaktklasi

Nissan_Almera

Iespējams jau nākamgad japāņu kompānija „Nissan” ar atraktīvu hečbeku gatavojas pieteikties tirgū tik populārajā kompaktklasē.

2007. gadā, kad tirgū ieradās pirmais „Qashqai”, „Nissan” pārstāvji lepni paziņoja, ka tas modeļu rindā nomainīs novecojušo hečbeku „Almera” un būs kā alternatīva tradicionālajiem C segmenta modeļiem. Modelis iemantoja lielu atsaucību, taču tā īsti par kompaktklases alternatīvu tas netika atzīts. Tad nu „Qashqai” pamazām virtuāli transformējās par krosoveru. Un tagad japāņi nolēmuši atkal atgriezties kompaktklasē.

Topošā modeļa nosaukums pagaidām nav zināms.

Taču maz ticams, ka tas tiks nosaukts par „Almera”…

Kā liecina pirmais atklātībā nonākušais „Nissan” hečbeka attēls, tas ir mantojis dažas raksturīgas jaunās paaudzes „Note” un „Qashqai” stilistiskās iezīmes.

Nav galva jālauza sarežģītos minējumos par eventuālo dzinēju gammu. Visu, kas ir japāņu ražotāja arsenālā, saņem ikviens „Nissan” modelis. Proti, hečbeka aprīkojumā droši vien nonāks tie paši motori, ko darbina jaunais „Qashqai”: 1,2 l/115 ZS un 1,6 l/150 ZS benzīna motori un 1,5 l/110 ZS un 1,6 l/130 ZS dīzeļi. Un gan jau ar laiku tam savu roku pieliks arī „Nismo” tūninga speciālisti.

Birkas: